برنامه‌ریزی حوادث اخیر از سال ۹۶ صورت گرفته بود

بیرجند - ایرنا - فرمانده انتظامی خراسان جنوبی گفت: مسائل اخیر کشور در پی اصلاح قیمت بنزین برگرفته از کدگذاری و هیجان‌سازی استکبار جهانی است که طبق گفته معاندان، برنامه‌ریزی آن از سال ۹۶ تاکنون صورت گرفته بود.

سردار مجید شجاع روز چهارشنبه در نشست تخصصی استانی ناجا در جامعه اسلامی براساس منظومه فکری مقام معظم رهبری افزود: در ۴۰ سال گذشته تاکنون جمهوری اسلامی ایران وقایع و اتفاقات مهمی را پشت سر گذاشته، از اقدام نظامی آمریکا در صحرای طبس تا جنگ هشت ساله، تحریم‌های اقتصادی و ترور اما همچنان بصیرت در مقابل استکبار ایستاده است.

وی گفت: آمریکایی‌ها که قبل از این با حضور دائمی و فیزیکی در کشور منتفع می‌شدند امروز نه تنها در کشور بلکه در تمامی کشورهای منطقه نقشه‌های آنها توسط جمهوری اسلامی ایران ابتر مانده است.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی اظهار داشت: رئیس جمهور نادان و فعلی آمریکا در زمان انتخابات ریاست جمهوری به صراحت بیان کرد که بیش از ۶.۵ تریلیون دلار در خارمیانه هزینه اما روز به روز بر قدرت ایران و محور مقاومت افزوده شد.

وی بیان کرد: امروز نقشه‌های آمریکا، دلارهای سعودی و اقدامات رژیم منحوس و اشغالگر قدس نشان‌دهنده نگاه غیرکارشناسانه استکبار است.

وی افزود: براساس منظومه فکری حضرت امام خمینی (ره) همچنان دشمنان نظام هیچ غلطی نتوانستند بکنند و هر روز شاهد پیشرفت قابل توجه جمهوری اسلامی ایران بودیم.

فرمانده انتظامی خراسان جنوبی با بیان اینکه برای رسیدن به تمدن اسلامی نیازمند برداشتن گام‌های اساسی دیگری هستیم افزود: توجه به بیانیه گام دوم انقلاب ما را به تمدن اسلامی نزدیک خواهد کرد.

وی گفت: نیروی انتظامی به عنوان یکی از اولین اقدام کنندگان به این بیانیه در مجموعه نیروهای مسلح اقدام‌های شایسته‌ای برداشته است تا جایگاه پلیس تراز انقلاب به خوبی تبیین شود.

رئیس عقیدتی سیاسی فرماندهی انتظامی خراسان جنوبی هم در این نشست با بیان اینکه ۳۲ مقاله به دبیرخانه نشست تخصصی ناجا در جامعه اسلامی براساس منظومه فکری مقام معظم رهبری ارسال شد گفت: از این تعداد هفت مقاله در ۲ مرحله ارزیابی برگزیده شد.

حجت الاسلام محمدرضا عبدالهی افزود: برای هرچه بهتر برگزاری این نشست چهار کمیته پژوهشی، تبلیغات، رسانه، تشریفات و پشتیبانی تشکیل شد تا بتوانیم نشستی کاربردی در راستای پیاده‌سازی گام دوم انقلاب برگزار کنیم.

وی با بیان اینکه عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی جزو اولین‌هایی است که در تدوین این بیانیه گام برداشته است اظهار داشت: برای تایید مقالات از اساتید مطرح دانشگاه بهره گرفته‌ایم.

حجت الاسلام عبدالهی گفت: آنچه در حقایق جامعه می‌توان یافت مردم در جامعه به عنوان یک رکن اصلی می‌توانند بر دولت تاثیر بگذراند.

وی افزود: پرداختن به جامعه اسلامی قدمی به سوی دولت اسلامی است و در بحث تحقق انقلاب و نظام مراحل خوبی طی شد اما در دولت اسلامی با مشکلاتی برخورد کردیم که امیدواریم توجه به بیانیه گام دوم انقلاب زمینه ساز رفع بسیاری از مشکلات باشد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =