معاون استاندار کرمانشاه: نگرانی مردم باید رفع شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون سیاسی، امنیتی و اجتماعی استاندار کرمانشاه گفت: مقام معظم رهبری در صحبت‌های خود، افزایش قیمت بنزین را تصمیم هر سه قوه بیان کردند و تکلیف نهادهای امنیتی را مشخص کرده و بر رفع نگرانی و ناراحتی مردم تاکید کردند.

محمدابراهیم الهی‌تبار روز چهارشنبه در آیین بیستمین سالگرد تاسیس خبرگزاری دانشجویان ایران و تجلیل از سردبیران و خبرنگاران ایسنا در استان‌های کرمانشاه، خوزستان و ایلام، برای پوشش اخبار اربعین که در سرسرای جهاد دانشگاهی کرمانشاه برگزار شد، افزود: مردم کرمانشاه در چند روز اخیر به درستی صف خود را از اشرار جدا کردند و روز یکشنبه هم راهپیمایی باشکوهی در محکومیت اقدام های این اشرار در کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی ضمن تبریک به مجموعه خبرگزاری ایسنا برای کسب موفقیت در پوشش اخبار اربعین گفت: رسانه‌ها با مطالبه‌گری خود می‌توانند اتفاقات مثبت و خوب را برای جامعه خود رقم بزنند و ما در بحث بازگشایی مرز خسروی شاهد نقش بسیار خوب و تاثیرگذار رسانه‌ها بودیم.

الهی‌تبار افزود: مردم استان کرمانشاه ارادت خاصی به سیدالشهدا دارند و امسال هم شوق زیادی برای بازگشایی مرز خسروی داشتند و از این جهت بود که این استان امسال حال و هوای دیگری پیدا کرد.

معاون استاندار کرمانشاه گفت: در اربعین امسال پنج میلیون زائر در استان مدیریت شدند و ۷۰ درصد زائران هم از کرمانشاه عبور کردند.

وی به افزایش یک میلیونی گذرنامه‌های صادر شده نسبت به سال گذشته اشاره کرد و گفت: در اربعین امسال ۲۳ میلیون زائر اسکان داده شد که این کار بزرگ را رسانه‌ها با اخبار، تصاویر و گزارش‌های خود منعکس کردند.

در انتهای این مراسم از سردبیران و خبرنگاران خبرگزاری ایسنا در استان‌های خوزستان، ایلام و کرمانشاه با اهدای لوح و جوایزی تقدیر شد.