حضورمردم درراهپیمایی محکومیت اغتشاشگران دسیسه‌ دشمن را خنثی می‌کند

اهواز - ایرنا - یکی از نمایندگان مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری با محکوم‌کردن اغتشاشات اخیر به بهانه اصلاح قیمت بنزین گفت: حضور مردم خوزستان در راهپیمایی روز شنبه دوم آذر در محکومیت اغتشاشات اخیر، باعث خنثی کردن فتنه‌ها و دسیسه‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی می‌شود.

آیت ا... محسن حیدری روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا بیان کرد: مردم برخی از شهرستان‌های خوزستان با برگزاری راهپیمایی این ناآرامی‌های اخیر را که از سوی دشمنان اسلام هدایت می‌شدند محکوم کرده و می کنند.

وی گفت: مردم خوزستان را برای حضور یکپارچه در راهپیمایی روز شنبه هفته آینده به منظور محکومیت اغتششات و ناآرامی‌های  چند روز اخیر دعوت می‌کنم.

عضو مجلس خبرگان رهبری افزود: مردم در اغتشاشات اخیر حضور و دخالتی نداشتند و این ناآرامی‌ها از سوی دست نشانده‌های دشمنان نظام جمهوری اسلامی و تجزیه طلب‌ها ، داعش و افراد مخالف انقلاب اسلامی بوده است.

آیت ا... حیدری ادامه داد: آمریکا و رژیم صهیونیستی نیز از این اغتشاشات اخیر حمایت کردند و با شبکه‌های ماهواره‌ای آشوبگران را برای ایجاد ناآرامی هدایت می‌کردند.

وی افزود: تعداد کمی از نوجوانان و جوانان نیز احساساتی شدند و در این ناآرامی ها حضور داشتند که با دخالت بزرگان از این مسیر منحرف، خارج شدند.

نماینده مردم خوزستان در مجلس خبرگان رهبری ادامه داد: نیروی انتظامی به خوبی برای آرام کردن این اغتشاشات و کمتر وارد شدن آسیب به مردم ورود کرد.

آیت ا... حیدری بیان کرد: درست است که مردم نگران گران شدن برخی کالاها به دلیل اصلاح قیمت بنزین هستند اما مردم راضی به انجام این اغتشاشات و ناآرامی در سطح شهر و ضرر و زیان وارد کردن به اموال عمومی و دولت نیستند.

وی با اشاره به اینکه اصلاح قیمت بنزین از سوی رهبر معظم انقلاب نیز تایید شد افزود: باید مراقبت‌های لازم و قانونی برای برطرف کردن نگرانی مردم از سوی دستگاه‌های مختلف و دولت انجام گیرد.

بر اساس گزارش ایرنا استاندار خوزستان اعلام کرد در ۱۵ شهرستان این استان در پی افزایش قیمت بنزین در چند روز گذشته اعتراضاتی رخ داد که در برخی از این شهرستاها افرادی سعی کردند این اعتراضات آرام را به خشونت تبدیل کنند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 8 =