انجام انتخابات ریاست هیات فوتبال گیلان با حضور رییس فدراسیون

رشت - ایرنا - انتخابات ریاست هیات فوتبال استان گیلان طبق زمان اعلام شده روز پنجشنبه سی ام آبان ماه با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون برگزار می شود.

دبیر هیات فوتبال استان گیلان روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به اینکه انتخابات ریاست هیات فوتبال استان گیلان با ابلاغ فدراسیون فوتبال و با توجه به راهپیمایی جامعه ورزش و فوتبال گیلان در روز ١٣ آبان (روز مبارزه با استکبار جهانی ، تسخیر لانه جاسوسی و روز دانش آموز) به تعویق افتاده بود، این انتخابات فردا(پنجشنبه) برگزار می شود.

فرزاد سیری افزود: بر این اساس هماهنگی های لازم با فدراسیون فوتبال انجام شده و اتنخابات ریاست هیات فوتبال استان گیلان با حضور مهدی تاج رئیس فدراسیون برگزار خواهد شد.

وی ادامه داد: ابتدا قرار بود این انتخابات روز ۱۲ آبان ماه برگزار شود که به روز ۱۳ آبان موکول شد اما با توجه به دلایل ذکر شده، این انتخابات برای دومین بار به تعویق افتاد و با توجه به تاریخ جدید، این انتخابات روز ۳۰ آبان با حضور اعضای مجمع و کاندیداهای احراز پست ریاست هیات فوتبال گیلان در رشت برگزار می شود.

قربانعلی الماسخاله، اسماعیل شاد، فرهاد خراسانی، افشین ناظمی، فرزاد داداش زاده، سیدامیر فرحسینی، علی‌اصغر مکر رفتاری، پیمان باقی‌دوست و محمود یوسفی ۹ کاندیدای انتخابات هیات فوتبال گیلان بودند که در نهایت الماسخاله ، شاد، خراسانی و ناظمی کاندیداهای نهایی برای انتخابات ریاست هیات فوتبال گیلان معرفی شدند.

قربانعلی الماسخاله رئیس فعلی هیات فوتبال به مدت دو دوره در این سمت فعالیت دارد، اسماعیل شاد نیز که سابقه مدیریت ورزشی دارد به‌ عنوان مدیرعامل باشگاه پگاه گیلان سابقه صعود با این تیم به فینال جام حذفی را دارد، سیدامیر فرحسینی نیز که سابقه معاونت تربیت بدنی و سلامت اداره کل آموزش و پرورش گیلان را دارد، به مدت ۱۹ سال به عنوان مربی و مدیر در تیم های سپیدرود رشت فعالیت داشت و افشین ناظمی مدیرعامل فعلی باشگاه سپیدرود رشت سابقه سرمربیگری تیم های فوتبال گیلان از جمله سپیدرود ، داماش و شهرداری فومن را در کارنامه خود دارد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 13 =