هفتمین آزمون استخدامی دستگاه‌های اجرایی فارس پنجشنبه برگزار می‌شود

شیراز- ایرنا- معاون توسعه مدیریت و سرمایه انسانی سازمان مدیریت و برنامه ریزی فارس گفت: ۳۵ هزار و ۹۰۱ نفر با شرکت در هفتمین آزمون مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی استان که در دو نوبت صبح و عصر روز پنجشنبه سی‌ام آبان جاری (فردا) برگزار می‌شود با هم رقابت خواهند کرد.

احمدعلی افکاری چهارشنبه اعلام کرد: از میان شرکت کنندگان در این آزمون یک هزار و ۶۱۵ نفر پس از طی مراحل مختلف به استخدام دستگاه‌های اجرایی استان در خواهند آمد.
وی افزود: آزمون استخدامی مذکور در شهرستان‌های شیراز، ارسنجان، اقلید، جهرم، داراب، فسا، فیروزآباد، کازرون، لارستان، لامرد، مرودشت، ممسنی و نی‌ریز برگزار خواهد شد.
او اظهار داشت: اداره کل آموزش و پرورش، دانشگاه‌های علوم پزشکی و خدمات بهداشتی درمانی شیراز، فسا، جهرم، لارستان و گراش، اداره کل امور عشایر، مدیریت امور اراضی، اداره کل دامپزشکی، اداره کل راهداری و حمل و نقل جاده ای، اداره کل زندان‌ها و اقدامات تامینی و تربیتی، سازمان مدیریت و برنامه‌ریزی، مدیریت منابع آب، جهاد کشاورزی، اداره کل فرهنگ و ارشاد اسلامی و اداره کل هواشناسی در قالب این آزمون به جذب نیرو خواهند پرداخت.
افکاری گفت: داوطلبانی که در کارت ورود به جلسه خودشان مغایرت یا نقصی را مشاهده کرده‌اند تا ساعت ۱۷ امروز مهلت دارند تا با مراجعه به محل حوزه آزمون خود نسبت به رفع آن نقص اقدام کنند.

در مطلب دریافتی مشخص نشده از این افراد چند نفر استخدام خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها