مدارس مناطق سیلزده پلدختر نیاز به سیستم گرمایشی دارند

خرم آباد - ایرنا- مدیراداره آموزش و پرورش پلدخترگفت: مدارسی که پس از سیل در این شهرستان احداث و یا تعمیر شده اند اکنون نیاز به تجهیزات و امکانات به ویژه سیستم گرمایشی دارند.

رضا شاهمرادی روز چهارشنبه در جلسه شورای آموزش و پرورش پلدختر اظهار داشت:۳۵ مدرسه این شهرستان در جریان وقوع سیل فروردین ماه سال جاری تخریب و یا دچار آسیب جدی شد، که مدارس تعمیری تا اول مهر تعمیر و مورد استفاده دانش آموزان قرار گرفت.

وی افزود:مدارس احداثی با توجه به این که نیاز به جانمایی و زمین داشتند ، احداث آنها آغاز شده و هر کدام از مدارس در اول مهر آماده نبود برای تحصیل دانش آموزان از کانکس استفاده شد.

مدیر اداره آموزش و پرورش پلدخترگفت:هم اکنون برخی مدارس شهرستان از نظر زیر ساخت های آب ، گاز و برق مشکلاتی دارند که انتظار می رود ادارات خدمات رسان در شهرستان نسبت به امور مدارس همکاری لازم را با آموزش و پرورش داشته باشند.

وی به برگزاری آزمون استخدامی دستگاه های دولتی نیز اشاره کرد و افزود: این آزمون با ۷۶۰ داوطلب پنجشنبه ۳۰ آبان در ۲ نوبت صبح و عصر در هفت حوزه در شهرستان پلدختر برگزار می شود .

مدیراداره آموزش و پرورش پلدخترگفت:این آزمون در پلدختر با ۵۰۶ داوطلب زن در پنج حوزه و ۲۵۴ داوطلب مرد در ۲ حوزه برگزار می شود.

وی از نیروهای انتظامی خواست در پروسه انتقال سوالات آزمون به آموزش و پرورش حراست این اداره را همراهی کنند و از سایر ادارات پشتیبان کننده از جمله مخابرات ، آب ، گاز ، برق و شبکه بهداشت خواست در ایجاد بستر امن با آرامش برای برگزاری مطلوب آزمون با آموزش و پرورش همکاری لازم را داشته باشند .

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 15 =