۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۴۹
کد خبرنگار: 1416
کد خبر: 83562440
۰ نفر

برچسب‌ها

امام جمعه خلخال: مردم با  حضور خود در صحنه جواب دشمن را دادند

اردبیل_ایرنا_ امام جمعه خلخال در جمع راهپیمایی کنندگان این شهر ، حضور پرشور مردم در صحنه را پاسخی دندان‌شکن به تلاش‌های دشمنان برای ایجاد آشوب در کشور ذکر کرد.

حجت الاسلام کریم اسدی روز چهارشنبه در جمع راهپیمایان خلخال با تقدیر حضور آگاهانه و با بصیرت مردم همیشه در صحنه این شهر در راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار افزود: حضور آگاهانه مردم همیشه در صحنه ایران اسلامی همواره موجب شگست دشمنان قسم خورده انقلاب و نظام اسلامی شده است.

وی با بیان اینکه تصمیمی مبنی بر مصلحت کشور از سوی سران سه قوه گرفته شده و این تصمیم مورد حمایت رهبر معظم انقلاب اسلامی نیز است، اظهار کرد: تبعیت از تصمیمات مسئولان بلندپایه همواره وظیفه آحاد مختلف مردم بوده و این امر موجب حاکمیت آرامش و نظم در جامعه خواهد شد.

او گفت: این حضور گسترده مردم جواب محکمی به شرارت های اخیر صورت گرفته از سوی مزدوران داخلی با حمایت‌های دشمنان خارجی بوده و مردم آگاه کشور اجازه صحنه‌سازی وشرارت را به بهانه اعتراض به تصمیم مسئولان  نظام را نخواهند داد.

راهپیمایی مردم انقلابی خلخال علیه اغتشاشگران در یک هوای برفی و سرد از محل میدان معلم آغاز و در میدان آزادی برگزار شد.

راهپیمایی حمایت از امنیت و اقتدار کشور و محکومیت اغتشاشگران علاوه بر شهر خلخال در شهرهای کلور مرکز بخش شاهرود و هشجین مرکز بخش خورش‌رستم برگزار شد.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 3 =