۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۲:۱۲
کد خبرنگار: 1160
کد خبر: 83562434
۰ نفر

برچسب‌ها

سپیدرود رشت با سرمربی جدید مقابل تیم مس کرمان قرار می گیرد

رشت - ایرنا - تیم فوتبال سپیدرود رشت با نادر دست نشان سرمربی جدید خود مقابل مس کرمان قرار می گیرد.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت روز چهارشنبه در مصاحبه با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: با توجه به تغییر و تحول در سرمربیگری این تیم و حضور دست نشان به عنوان سرمربی جدید سپیدرود، این تیم در اولین دیدارش با سرمربیگری دست نشان، به مصاف تیم قدرتمند مس کرمان خواهد رفت.

رادنی دیدار افزود: بر این اساس قرار است این مسابقه ، عصر روز شنبه هفته آینده دوم آذر ماه در هفته چهاردهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور ، به میزبانی سپیدرود در ورزشگاه سردارجنگل رشت برگزار شود.

وی ادامه داد: امیدواریم  دست نشان در اولین حضورش به عنوان سرمربی سپیدرود رشت، بتواند در دیدار برابر مس کرمان  به پیروزی برسد تا این مربی باسابقه ، در اولین حضورش در تیم سپیدرود یک پیروزی ارزشمند را به همراه این تیم در رقابت های لیگ دسته اول کسب کند.

وی بیان کرد: گرچه مس کرمان تیم بسیار خوبی است اما با توجه به شرایط سپیدرود، این تیم نیازمند پیروزی در این دیدار خانگی است و امیدواریم سرانجام تیم سپیدرود رشت بتواند برابر تیم قدرتمند مس کرمان پیروز شود.

وی اضافه کرد: البته در دیدار برابر مس کرمان ، امید سام کن بازیکن سپیدرود به دلیل محرومیت قادر به همراهی تیم خود نیست و پویا نزهتی نیز به دلیل آسیب دیدگی نمی تواند تیمش را برابر مس کرمان همراهی کند، ساسان شیرمردی و احسان پیرهادی دو بازیکن مصدوم سپیدرود نیز تمرینات خود را با این تیم َآغاز کرده اما امیدواریم که این دو بازیکن شرایط بازی را پیدا و در دیدار برابر مس کرمان حضور یابند.

مسئول روابط عمومی باشگاه سپیدرود رشت در خصوص درخواست این باشگاه در مورد لغو دیدار این تیم برابر مس کرمان خاطرنشان کرد: با توجه به اینکه پنج دیدار از هفته چهاردهم لغو شده، این باشگاه نیز درخواست کرده تا با توجه به رعایت عدالت، بازی تیم های سپیدرود و مس کرمان نیز لغو شود.

دیدار یادآور شد: به هرحال اگر این دیدار لغو نشود ، امیدواریم  تیم سپیدورد رشت بتواند در این بازی خانگی خود برابر تیم مس کرمان به پیروزی برسد تا با کسب سه امتیاز این دیدار ، در جدول رده بندی نیز صعود داشته باشد.

پس از دیدار تیم های فوتبال سپیدرود رشت و داماش در هفته سیزدهم رقابت های لیگ دسته اول کشور که منجر به شکست سپیدرود شد، از سوی مدیریت این باشگاه ، علی نظرمحمدی سرمربی این تیم برکنار و نادر دست نشان به عنوان سرمربی جدید سپیدرود معرفی شد.

تا پایان هفته سیزدهم رقابت های فوتبال لیگ دسته اول باشگاه های کشور جام آزادگان با حضور ۱۸ تیم ، مس کرمان با کسب ۱۸ امتیاز در مکان نهم و سپیدرود رشت با کسب ۱۵ امتیاز در مکان دوازدهم جدول رده بندی قرار دارند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 5 =