۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۸:۱۷
کد خبرنگار: 2204
کد خبر: 83562364
۰ نفر

برچسب‌ها

کسب و کار نو نیازمند مهارت است

بیرجند - ایرنا - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه اجتماعی خراسان جنوبی گفت: برای کسب و کارهای نو به مهارت‌ها و دانش منحصر به فرد نیاز داریم.

غلامرضا اشرفی روز چهارشنبه در بازدید از واحد تعاون و کارآفرینی جهاد دانشگاهی خراسان جنوبی افزود: تقویت ارتباط بین دانشگاه، صنعت، تعاون و تجاری‌سازی موجب پویایی در عرصه پژوهش کارآفرینی است.

وی گفت: سعی ما بر این است تا بتوانیم از حضور و ظرفیت‌های جهاد دانشگاهی در سراسر استان استفاده کنیم و هرچه ارتباط مراکز دانشگاهی با دستگاه‌ها بیشتر باشد در ارزیابی‌ها نتیجه بهتری خواهیم داشت.

او با بیان اینکه نگاه ما، تعامل، آموزش و توجه به جوانان است گفت: این اداره کل آمادگی خود را برای انجام طرح‌های کارآفرینی از سوی جهاد دانشگاهی اعلام می‌کند.

معاون آموزشی و مدیر سازمان تجاری‌سازی فناوری و اشتغال جهاد دانشگاهی نیز در این بازدید گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان دانشگاه نسل سوم عمل می‌کند.

مجتبی ابراهیمی افزود: این نهاد تلاش دارد جوانانی را پرورش دهد که نگاه کارآفرینی داشته باشند و بتوانند علاوه بر ایجاد شغل برای خود، دیگران را نیز به این سمت هدایت کنند.

وی گفت: در این راستا جهاد دانشگاهی از ظرفیت‌ها و توانمندی‌های تخصصی دستگاه‌های اجرایی که مرتبط با موضوع ایجاد اشتغال عمل می‌کنند، استفاده کرده و آمادگی هر گونه همکاری مشترک را دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =