فرصت‌طلبان، اعتراضات به حق مردم را منحرف کردند

سنندج‌ - ایرنا - دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: فرصت‌طلبان، اعتراضات به حق مردم را منحرف کردند و موجب وارد شدن خسارت‌ زیادی به اموال عمومی شدند.

محمود الله‌مرادی روز چهارشنبه در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مطالبه‌گری با اخلال‌گری فرق دارد اگر خواسته‌ای از مسئولین داریم باید بدون ترس و از راه‌های پذیرفتنی آن را اعلام کنیم.

وی با اشاره به اینکه مردم اعتراضاتی داشتند اما عده‌ای موج‌سواری کردند یادآور شد: لیدرهایی در این تجمعات پیش افتادند که شیوه‌های تخریب و آتش زدن را به شکلی حرفه‌ای می‌دانستند.

وی اضافه کرد: مردم وقتی متوجه دست‌های پشت این اخلال‌گری‌ها شدند خط خود را با آنها جدا کردند که این قابل تقدیر است.

الله‌مرادی با بیان اینکه عده‌ای در این میان جوانان را با تحریک احساسات به سمت انجام کارهایی می‌برند که خلاف ضوابط و قوانین است تاکید کرد: وقتی اعتراضات آلوده به اغتشاش می‌شود راه انتقاد سازنده بسته می‌شود.

دبیر ستاد احیای امر به معروف و نهی از منکر کردستان گفت: نقشه شیطنت‌آمیز دشمنان با بصیرت و آگاهی مردم نقش بر آب شد و خواب‌هایی که دشمنان دیده بودن باعث رسوایی خودشان شد.

وی افزود: در کردستان هم هر وقت اتحاد میان مردم و نظام بیشتر می‌شود دشمنان توطئه‌های خود را آغاز کردند تا میان مردم کردستان و نظام فاصله بیاندازند و بر توسعه استان تاثیر منفی بگذارند.

الله‌مرادی با اشاره به اینکه تغییر قیمت بنزین در نهایت به نفع قشر کم درآمد جامعه است اظهار داشت: برخی خانواده‌های متمکن صاحب پنج خودرو هستند اما برخی از افراد در جامعه یک خودرو هم ندارند که این موجب شده بود یارانه‌های بنزین بیشتر به سمت خانواده‌های متمکن برود.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =