نزدیک به سه هزار کرمانشاهی در آزمون استخدامی باهم رقابت می‌کنند

کرمانشاه - ایرنا- سرپرست اداره روابط عمومی دانشگاه رازی از برگزاری هفتمین آزمون استخدامی متمرکز دستگاه‌های اجرایی کشور در روز پنجشنبه ۳۰ آبان در دانشگاه رازی خبر داد و گفت: در این آزمون ۲ هزار و ۹۵۰ داوطلب باهم به رقابت می‌پردازند.

مجید قیطولی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: از مجموع داوطلبان این آزمون هزار و ۲۰۰ نفر مرد و هزار و ۷۵۰ نفر زن هستند.

وی اظهار داشت: این آزمون براساس برنامه زمان‌بندی شده از سوی سازمان سنجش به صورت همزمان با سراسر کشور روز پنجشنبه ۳۰ آبان در ۲ نوبت صبح و عصر در حوزه‌های امتحانی دانشگاه رازی کرمانشاه برگزار می‌شود.

وی در تشریح حوزه‌های امتحانی داوطلبان نیز گفت: این آزمون در دانشکده‌های ادبیات و علوم انسانی، فنی مهندسی، تربیت بدنی، نفت و پتروشیمی و مجتمع کلاسی واقع در باغ ابریشم پردیس دانشگاه رازی، دانشکده علوم اجتماعی واقع در بلوار شهید بهشتی مقابل بیمارستان امام علی (ع) و دانشکده دامپزشکی واقع در میدان شهدا جاده کیهانشهر سر رسالت روبروی پزشکی قانونی برگزار می‌شود.

وی همچنین یادآوری کرد که داوطلبان برای مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون می‌توانند به سایت سنجش به نشانی www.sanjesh.org مراجعه کنند.

قیطولی همچنین اضافه کرد: باجه رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون در روزهای سه‌شنبه و چهارشنبه ۱۳۹۸.۰۸.۲۸ و ۱۳۹۸.۰۸.۲۹ از ساعت ۱۲-۸ و ۱۸-۱۴ به نشانی کرمانشاه باغ ابریشم پردیس دانشگاه رازی سازمان مرکزی طبقه اول اتاق ۲۱۹ دایر است.

در هفتمین آزمون استخدامی فراگیر دستگاه‌های اجرایی از مجموع دستگاه‌های اجرایی که موفق به دریافت تامین اعتبار لازم شده‌ اند، ۲۲ دستگاه اجرایی با ظرفیت ۳۰ هزار و ۲۹۰ نفر سهمیه مجوز حضور دارند.

در این آزمون وزارت آموزش و پرورش با سهمیه ۱۸ هزار و ۹۳ نفر برای ۳۲ اداره کل آموزش و پرورش استان‌های مختلف کشور در گروه معلمی و وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی برای دانشگاه‌ ها، دانشکده ها، مراکز علوم پزشکی، پژوهشی و تحقیقاتی با ۹ هزار ۴۱۶ نفر مجوز بیشترین سهمیه استخدامی را به خود اختصاص داده‌اند.

همچنین سازمان امور اراضی با ۹ سهمیه و سازمان ملی بهره‌وری با ۶ نفر دارای کمترین سهمیه استخدامی در هفتیمن آزمون استخدامی فراگیر است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 3 =