۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۴۰
کد خبرنگار: 2237
کد خبر: 83562265
۰ نفر

برچسب‌ها

برق تمامی مشترکان گیلانی وصل شده است

 رشت- ایرنا- مدیر روابط عمومی شرکت توزیع نیروی برق گیلان گفت: برق تمامی مشترکانی که بر اثر بارش شدید باران و خسارت به شبکه برق  در استان قطع شده بود، وصل شده است.

حمید رضا حکمت روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا  با اشاره به بارش باران از روز جمعه گذشته ( بیست و چهارم تا بیست و هشتم آبان ماه جاری ) اظهار داشت:  بر اثر بارندگی  حدود ۴۳ روستا در چهار شهر سیاهکل در شرق استان ، بره سر رودبار در جنوب و امامزاده ابراهیم و شفت در غرب استان  و برخی  شهرستان های دیگر استان نیز قطعی های موردی  وجود داشت که وصل شد.

وی تصریح کرد:  بارش باران و بدنبال آن آبگرفتگی  و سقوط درخت و شاخه ها بر روی سیم ها موجب  خروج ۹۴ دستگاه ترانسفورماتور از شبکه و قطع برق یک هزار و ۲۰ خانوار شد.

وی با بیان اینکه  این شرکت در چنین مواقعی در مرحله اول، برق آن منطقه را قطع می کند که   انسان ها و حیوانات دچار برق گرفتگی نشوند ، خاطر نشان کرد: پس از قطعی برق بلافاصله با اهتمام اکیپ های عملیاتی طی دو روز برق وصل شد .

 حکمت به شهروندان توصیه کرد در چنین شرایطی  به سیم های پاره و آویزان دست نزنند و  در صورت مشاهده این گونه موارد ، موضوع را به ۱۲۱ فوریت های شرکت برق یا روابط عمومی این شرکت با شماره  ۰۱۳۳۳۶۶۵۰۰۰ اطلاع دهند.

 شرکت برق گیلان یک میلیون و  ۴۵۰ هزار مشترک برق دارد که  یک میلیون و یکصد هزار از مشترکان خانگی هستند.

برچسب‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 4 =