۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۱:۱۹
کد خبرنگار: 1005
کد خبر: 83562248
۰ نفر

برچسب‌ها

فراشبند با ۱۰۴ میلیمتر بیشترین بارش را در فارس داشت

شیراز- ایرنا- رئیس اداره پیش‌بینی و صدور پیش آگاهی‌های جوی و اقلیمی اداره کل هواشناسی فارس، با اشاره به بارش باران طی ۴۸ ساعت گذشته در نقاط مختلف این استان گفت:طی این مدت در فراشبند با ۱۰۴ میلیمتر بیشترین و در آباده با یک و هشت دهم میلیمتر کمترین میزان بارش‌ها را شاهد بودیم.

فرید اسماعیل‌زاده، چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در شهر شیراز نیز میزان بارش در ایستگاه شهرک گلستان ۶۹ و ۹ دهم میلیمتر و در ایستگاه فرودگاه این شهر ۵۸ و سه دهم میلیمتر بارش گزارش شده است.
وی ادامه داد: همچنین این سامانه سبب شد که در سپیدان ۵۳ و چهار دهم میلیمتر، در تخت جمشید ۳۵ میلیمتر، در جهرم ۴۸ و سه دهم میلیمتر، در خفر ۳۳ و چهار دهم میلیمتر، در خنج ۷۰ و چهار دهم میلیمتر، در درودزن ۴۹ و ۶ دهم میلیمتر و در زرقان ۳۷ و چهار دهم میلیمتر بارش را شاهد باشیم.
او اظهار داشت: سامانه اخیر در سروستان ۴۲ و نیم میلیمتر، در فارس ۳۱ و نیم میلیمتر، در فیروزآباد ۹۰ و هشت دهم میلیمتر، در قیر و کارزین ۸۲ میلیمتر، در کازرون ۸۵  و ۶ دهم میلیمتر، در لار ۴۰ و نیم میلیمتر، در لامرد ۸۹ و هفت دهم میلیمتر و در نورآباد ۷۰ و یک دهم میلیمتر بارش به همراه داشته است.

اخبار مرتبط