استفاده از CNG باید بیشتر شود

کرمانشاه- ایرنا- معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری کرمانشاه گفت: باید برای استفاده هرچه بیشتر از سوخت سی ان اجی (CNG) در استان برنامه‌ریزی کنیم.

«مهرداد سالاری» چهارشنبه در برگزاری ویدئوکنفراس تمامی معاونین عمرانی استانداری ها با معاون عمرانی وزارت کشور که به منظور تشریح اقدام های انجام شده برای اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت در استان ها انجام شد، اظهار داشت: باید با اتخاذ تدابیر، برنامه های لازم برای حرکت به سمت استفاده هر

چه بیشتر از جایگاه ها و سوخت CNG اندیشیده شود.

وی با اشاره به خسارت های وارده در ناآرامی ها و اغتشاشات چند روز اخیر  در استان بیان داشت: در یک شب بیش از ۹۵ میلیارد تومان خسارت به اموال عمومی، خصوصی و دولتی در استان کرمانشاه وارد شد و با هماهنگی شرکت پالایش و پخش فرآورده های نفتی در حال تنظیم میزان خسارت به جایگاه های سوخت هستیم و برای بازسازی این جایگاه ها باید اقدام های لازم صورت گیرد.

سالاری با اشاره به اتخاذ تصمیمات لازم در جلسات ستاد تنظیم بازار استان به ریاست استاندار کرمانشاه ادامه داد: در استان تلاش شد تا با تشکیل به موقع و سریع جلسات ستاد تنظیم بازار، هماهنگی ها و تدابیر لازم برای جلوگیری از هر گونه افزایش قیمت اتخاذ شود.

وی همچنین خواستار افزایش سهمیه خودروهای سرویس مدارس شد و گفت: درخواست داریم که باتوجه به سهمیه اختصاص یافته به خودروهای سرویس مدارس، سهمیه آنها به ۱۲۰ لیتر افزایش یابد.

معاون هماهنگی امور عمرانی استانداری در ادامه گفت: با توجه به اینکه شعاع مسافتی تاکسی ها در داخل شهرها محدود است لذا از وزارت کشور انتظار داریم که با اتخاذ تدابیر لازم برنامه ریزی شود تا بعد مسافتی این ناوگان حمل و نقل برای جابجایی مردم که عموما از مردم ضعیف مالی هستند به

بیرون شهر به مسافت ۱۰ تا ۱۵ کیلومتر افزایش یابد تا این افراد برای رفت و آمد دچار مشکل در پرداخت کرایه نشوند.

اخبار مرتبط