پژواک برائت از آشوبگران در سلسله جبال ملت

استان‌ها - ایرنا - موج آشوب سودجویان در دریای مطالبات بر حق مردم در داستان اصلاح قیمت سوخت با صخره های استوار ملت به عنوان صاحبان اصلی جمهوری اسلامی برخورد کرد و طی دیروز و امروز رشته کوه پیوسته ایستادگی ملت ایران یک پارچه عرصه پژواک لعن و برائت از هر چه آشوبگر و ضد انقلاب شد.

با خاموش شدن دامنه آتش اغتشاشات اشرار که به بهانه اجرای طرح اصلاح قیمت بنزین برافروخته شده بود، مردم بصیر و آگاه استان‌های زنجان ، اردبیل ، چهارمحال و بختیاری ، همدان ، اردبیل و آذربایجان شرقی و لرستان ، ایلام ،‌ مرکزی ،‌کرمانشاه به رغم داشتن دغدغه های منطقی از امکان گرانی مایحتاج زندگی و تحمیل هزینه های بیشتر به معیشت خود متاثر از اجرای این طرح به خیابان ها آمدند تا مرز روشنی بین خود و ایادی ضد انقلاب ترسیم کنند.

ایلام : صبح امروز خیابان اصلی شهر ایلام مرکز این استان شاهد تجمع مردم ولایتمداری بود که با لبیک به فرمایشات رهبر معظم انقلاب ،‌ ضمن اعلام وفاداری به انقلاب اسلامی خواهان صیانت از امنیت و آرامش در کشورشان بودند و جدایی و انزجار خود را از آشوبگران فریاد می زدند.

لرستان :  مسئولان و مردم خدا جوی شهر خرم‎آباد مرکز این استان نیز روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی،‌ بار دیگر انزجار خود را از اخلالگران نظم، امنیت و آسایش عمومی اعلام کردند.

مرکزی : راهپیمایی «میثاق با ولایت و حمایت از اقتدار و امنیت کشور» همزمان با اراک مرکز استان مرکزی در ۲۰ نقطه از ۹ شهرستان این استان  با حضور اقشار مختلف مردم با بصیرت، متدین و انقلابی این استان برگزار شد. البته ساکنان شهرستان صنعتی ساوه نیز امروز در راهپیمایی خودجوشی اعتراض خویش را به آشوبگران اعلام کردند.

همدان : با وجود بارش سنگین برف مردم شهر همدان با حضور در اجتماعی حماسی ،‌ پشتیبانی خود از اقتدار و امنیت کشور و انزجارشان را از اقدامات اخیر آشوبگران اعلام کردند.

گلستان: در راهپیمایی امروز مردم گرگان که اقشار و گروه‌های مختلف مردم شیعه و سنی گلستان اعم از اقوام و نژادهای گوناگون حضور داشتند، شرکت کنندگان با شعارهای «الله اکبر خامنه‌ای رهبر، ای رهبر آزاده آماده ایم آماده، ما همه با هم هستیم پشت ولایت هستیم» انزجار خود را از اقدامات منجر به آشوبگری و اغتشاش اعلام کردند.

آذربایجان شرقی :  تبریز مرکز این استان دیروز سه شنبه شاهد حضور مردم در خیابان ها برای اعلام برائت از آشوبگران و اشرار و نمایش ایستادگی در برابر آنها و حمایت از مسئولان در تامین امنیت و آسایش عمومی بود.

چهارمحال و بختیاری : استاندار با قدردانی از حضور مردم شهرکرد در راهپیمایی اعلام انزجار از فتنه‌ گران گفته تجمع خودجوش دیروز سه شنبه  در مرکز این استان،‌ بیعت دوباره با مقام معظم رهبری و اعلام انزجار و خشم از تخریب‌کنندگان، غارتگران اموال عمومی در حوادث اخیر بود.

خوزستان : شهروندان دزفول روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی بدون اغتشاش ضمن بیان مطالبات خود ،‌ بیگانه بودن آشوبگران را در صف خود فریاد زدند.

اردبیل :  مردم انقلابی و ولایتمدار استان اردبیل روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی ضمن محکوم کردن اغتشاشات اخیر در برخی نقاط کشور بار دیگر با آرمان‌های انقلاب اسلامی ایران بیعت کردند.

روزهای آتی هم در استان‌های دیگر از جمله اصفهان، قزوین، هرمزگان، کرمانشاه، خراسان جنوبی، البرز، فارس، کرمان، قم و سیستان و بلوچستان نیز قرار است تجمع های مشابه‌ای برای برائت از اغتشاشگران برگزار شود.

اصفهان: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان اصفهان اعلام کرد اجتماع مردم در حمایت از امنیت و اقتدار میهن اسلامی پنجشنبه ۳۰ آبان ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه در میدان انقلاب اسلامی شهر اصفهان برگزار می‌شود.

قم: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی قم با صدور اطلاعیه‌ای از برگزاری راهپیمایی باشکوه مردم این استان درمحکومیت اقدامات آشوبگران دربرخی ازشهرهای کشور در روز پنجشنبه ۳۰ آبان خبر داد.

فارس: شهروندان شیراز مرکز استان فارس هم فردا پنجشنبه را برای برپایی راهپیمایی در محکومیت حرکات اغتشاشگران در شهرشان برنامه ریزی کرده اند .

کهگیلویه وبویر احمد: شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان زمان راهپیمایی شهروندان یاسوج را در حمایت از رهبر معظم انقلاب و امنیت و اقتدار کشور روز پنجشنبه ۳۰ آبان اعلام کرده است.

خراسان جنوبی:  راهپیمایی مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی و حمایت از اقتدار و امنیت کشور در بیرجند روز شنبه دوم آذر ماه برگزار می‌شود.

البرز: شهروندان استان البرز در پاسخ به اقدامات مخرب ایادی بیگانه و آشوبگران ، فردا پنجشنبه با برگزاری راهپیمایی در شهرهای کرج، فردیس و محمدشهر بار دیگر ولایتمداری و بصیرت دینی و سیاسی خود را به نمایش می گذارند.

سمنان: راهپیمایی مردمی این استان نیز علیه فتنه‌گران، اغتشاش‌گران و در دفاع از نظام جمهوری اسلامی ایران در هشت نقطه استان روز شنبه وم آذر ماه برگزار خواهد شد می‌شود.

مازندران:  با توجه به تداوم بارندگی در این استان قرار است راهپیمایی برای محکوم کردن اقدام اغتشاشگران و برهم زنندگان نظم و امنیت کشور روز یکشنبه هفته آینده در شهرهای مازندارن برگزار شود. البته شهروندان نوشهر منتظر نماندند زیر باران امروز انزجار خود را از آشوبگران فریاد زدند.

سیستان و بلوچستان: براساس اعلام شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی سیستان و بلوچستان، راهپیمایی مردمی لبیک به رهبر معظم انقلاب اسلامی، حمایت از اقتدار و امنیت کشور روز پنجشنبه در زاهدان برگزار می‌شود.

هرمزگان: اهالی بندرعباس قرار است فردا در حمایت از سخنان رهبر معظم انقلاب اسلامی و محکومیت اغتشاشگران ساعت ۱۰ صبح از میدان انقلاب اسلامی به سمت مسجد جامع بندرعباس راهپیمایی کنند.

کرمان: راهپیمایی حمایت از اقتدار و امنیت کشور روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه در کرمان برگزار می‌شود؛ البته مردم شهرستان جیرفت دیروز در راهپیمایی خودجوش، اقدام‌های آشوبگران را محکوم کرده بودند ضمن آنکه اهالی شهرستان بم امروز در اعتراض به مخلان نظم و امنیت این راهیپمایی را برگزار کردند. زمان برگزاری راهپیمایی شهرستان های زرند و شهربابک نیز روز جمعه یکم آبان ماه و شهرستان سیرجان روز شنبه یکم آذر ماه اعلام شده است.

تهران: در استان تهران نیز راهپیمایی مردمی روزهای پنجشنبه و جمعه این هفته و شنبه هفته آینده برگزار می‌شود که طبق جدول زمانبدی این حرکت مردمی در شهرستان‌های رباط کریم، قدس، اسلامشهر و پاکدشت ساعت ۱۰ روز پنجشنبه، در فیروزکوه، قرچک، شمیرانات، شهرری پس از اقامه نماز جمعه و در ورامین و دماوند ساعت ۱۰ صبح روز شنبه در معابر اصلی شهر برگزار خواهد شد.

کرمانشاه: راهپیمایی مردم استان کرمانشاه در لبیک به بیانات اخیر رهبر معظم انقلاب و محکومیت آشوبگران و سرکرده‌های خارجی آنان ساعت ۱۰ روز یکشنبه سوم آذر از میدان انقلاب (شهرداری سابق) تا میدان آزادی برگزار می شود.

قزوین: راهپیمایی بزرگ مردمی در محکومیت اقدام آشوبگران و حامیان خارجی آنها روز شنبه ساعت ۹ و ۳۰ دقیقه صبح از میدان میرعماد به سمت سبزه‌ میدان شهر قزوین برگزار خواهد شد.


درخواست مردم برای استمرار و استحکام طرح نظارت بر قیمت ها
در حاشیه برگزاری اغلب این راهپیمایی های برائت از اخلاگران نظم عمومی، مردم از دولت و مسئولان قضایی استمرار نظارت دستگاههای ذیربط را بر بازار خواستار شدند.

در اغلب شهرها مانند اصفهان شماری از شهروندان به خبرنگاران ایرنا گفته اند که برای جلوگیری از بروز هرگونه سوء استفاده از سوی فعالان صنفی از مسوولان امر خواستار نظارت بر بازار ، قیمت اجناس و عملکرد اصناف و همچنین اطلاع رسانی به هنگام برای تبین افکار عمومی هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =