هدف دشمنان ضربه به امنیت و آرامش مردم است

کرج - ایرنا - رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی گفت: هدف دشمنان در اغتشاشات اخیر ضربه به امنیت و آرامش مردم بود که موفق نشدند.

حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین روحی یزدی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: در طول تاریخ پیروزی جمهوری اسلامی توطئه‌های بسیاری علیه نظام اسلامی برنامه ریزی شد که همواره با بصیرت و آگاهی مردم زیرپرچم ولایت خنثی شده است.

وی ادامه داد: اغتشاشات اخیر نشان دهنده آن است که این آشوب گری‌ها با هدف ضربه به امنیت و آرامش مردم بوده است.

روحی یزدی گفت: براساس اعتراف کسانی که در این چند روز به اموال عمومی لطمه زدند و سرمایه های مردم و بیت المال را به غارت  بردند این حرکت‌های آشوبگرانه از بیرون از مرزهای کشور و برخی از سوء استفاده گران داخلی هدایت می شد.

وی خاطرنشان کرد: قرار بود که این شیطنت‌ها و غارتگری در ماه های آینده انجام شود و امروز به برکت هشدار به موقع مقام معظم رهبری و بصیرت مردم توطئه‌های دشمنان برملا شده و نتوانستند به نیات خود برسند.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان البرز اضافه کرد: دشمنان پس از نا امیدی مکرر از ضربه به نظام اسلامی، بزدلانه و درقالب آشوبگری  و تخریب سرمایه های ملی به میدان آمدند و چند صباحی مردم را اذیت کردنداما دیدیم  که بار دیگر بصیرت مردم آگاه و پایبندی آنان به آرمان های نظام اسلامی مانع از رسیدن دشمنان به اهداف شوم خود شد.

پس از اعلام تغییر در قیمت بنزین از ساعت صفر جمعه بیست و چهارم آبان ماه جاری، تحرکاتی در بعدازظهر همان روز در برخی شهرها شکل گرفت،در ادامه تجمع های مشابه ای در سایر شهرها از جمله در بعضی نقاط استان البرز هم به وقوع پیوست که با گذشت ساعاتی و غروب آفتاب، به یکباره تجمع های آرام و پراکنده به حرکت و راهپیمایی و در مواردی سر دادند شعارهای ساختارشکن تبدیل شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 1 =