رمز پنج هزار عدد کارت سوخت در کردستان تغییر یافت

سنندج - ایرنا - مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان گفت: پس از اجرای طرح سهمیه‌بندی بنزین، تاکنون تغییر رمز پنج هزار عدد کارت سوخت شهروندان استان در نواحی این شرکت انجام شده است.

عبدالله گیتی‌منش روز پنجشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: صاحبان خودروها برای حذف رمز پیش فرض کارت سوخت جدید و تغییر آن به نواحی ۹ گانه این شرکت در استان مراجعه کنند.

وی با بیان اینکه چهار رقم سمت راست کدملی فرد ثبت نامی به عنوان رمز پیش فرض کارت سوخت جدید انتخاب شده است، افزود: شهروندان در سنندج برای تغییر رمز جدید کارت سوخت به ناحیه این شرکت در خیابان سعدی و دیگر شهرستان‌ها به نواحی شرکت نفت مراجعه کرده و  کارت ملی و کارت خودرو را نیز همراه خود داشته باشند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان به تخصیص سهمیه برای خودروهای ناوگان حمل و نقل برون شهری و شارژ کارت سوخت آنان از ابتدای آذر به همراه سهمیه هفته آخر آبان ماه اشاره کرد و گفت: سهمیه سوخت آژانس‌ها و تاکسی‌های اینترنتی نیز مشخص و در کارت سوخت آنان شارژ می‌شود.

گیتی‌منش با اشاره به فعال بودن ۷۵ باب جایگاه عرضه سوخت در استان، یادآور شد: تمام جایگاه‌های عرضه سوخت در حالت عادی مشغول ارائه خدمات به شهروندان هستند ضمن اینکه به اندازه کافی فرآورده‌ نفتی در انبارها ذخیره شده است.

وی تاکید کرد: روزانه ۴۳۰ هزار متر مکعب CNG در استان مصرف می‌شود که این میزان تنها ۳۰ درصد از ظرفیت ایجاد شده است و امیدواریم با فرهنگ سازی و ایجاد بستر مناسب، شهروندان از این سوخت پاک بیشتر استفاده کنند.

مدیر شرکت ملی پخش فرآورده‌های نفتی منطقه کردستان با اشاره به رشد ۲۵ درصدی مصرف CNG بعد از آغاز اجرای طرح مدیریت سوخت در استان، افزود: جایگاه‌های CNG کردستان ظرفیت فروش روزانه یک میلیون و ۵۰۰ هزار متر مکعب سی ان جی را دارند.

در حال حاضر ۷۵ جایگاه فرآورده نفتی و ۵۲ باب جایگاه CNG در استان کردستان به شهروندان خدمات می‌دهند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 8 =