نماینده ولی فقیه در اردبیل: خیال خام  دشمن برای آسیب زدن به ایران اسلامی تحقق نمی‌یابد

اردبیل - ایرنا- نماینده ولی فقیه در استان و امام جمعه اردبیل گفت: حوادث اخیر در کشور موجب طمع دشمنان ایران شده اما خیال خام آنها برای ضربه زدن به نظام اسلامی هرگز تحقق نخواهد یافت.

آیت الله سید حسن عاملی روز چهارشنبه  افزود: شان و جایگاه ملت بزرگ ایران اسلامی بسیار بزرگتر و عظیم‌تر از آن است که به خاطر برخی مسایل داخلی  روی خوش به دشمن نشان داده و با توطئه های آن‌ها همراه شوند.

وی بیان کرد: دشمن خیال کرده که با حوادث اخیر می‌تواند جاپایی در کشور  پیدا کند و به همین دلیل  اتاق فکر و مقر فرماندهی اغتشاشات در کانال‌های تلویزیونی ماهواره ای وابسته به بیگانه شکل گرفته است. 

وی اظهار داشت: دشمنان ایران اسلامی بویژه آمریکا تصور می‌کند که با فشار حداکثری و تحریم‌های ظالمانه می تواند ملت ایران را به زانو درآورد اما  همانگونه که تاکنون این سیاست موفق نبوده در آینده نیز با مقاومت مردمی مواجه شده و شکست خواهد خورد .

او اضافه کرد: ملت ایران با مبارزه خود و پیروزی انقلاب اسلامی پس از 50 سال از استیلای استکبار خارج شد و هم اکنون اجازه نمی‌دهد که استقلال و آزادی آنها  قربانی مطامع دشمنان شود.

امام جمعه اردبیل  با اشاره به اینکه مسئولان می‌بایست برای رفع مشکلات مردم بیش از گذشته تلاش کنند، گفت: با چنگ و دندان برای رفع مشکلات مردم تلاش کرده و اجازه نمی‌دهیم فشار دشمن در اراده آهنین مردم خللی وارد سازد.

آیت الله عاملی بیان کرد: نظام اسلامی خدمات و سرمایه گذاری بزرگ گرانقدری در کشور انجام داده و هم اکنون ایران قدرت فائق در منطقه بوده و  از نظر قدرت علمی و تکنولوژی سرامد می باشد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 1 =