نماینده مجلس خبرگان رهبری: مردم صف خود را از عناصر آشوب‌گر جدا کنند

شیراز-ایرنا- نماینده مردم فارس در مجلس خبرگان رهبری در پیامی از مردم خواست که هوشمندانه صف خود را از عناصر فتنه‌گر و آشوب‌گر که با تخریب اموال عمومی، چهره ضد مردمی خود را بیش از پیش آشکار کردند، جدا کنند.

آیت‌الله سید علی اصغر دستغیب در پی ناآرامی های اخیر شیراز در پیامی بیان کرد: ضمن ارج جهادن به حق اعتراض مسالمت‌آمیز و نقد عملکرد مسئولان در چارچوب قانون اساسی که خون بهای شهیدان گرانقدر ایران اسلامی است از عموم مردم خواستارم صف خود را از عناصر فتنه‌گر و آشوب‌گر جدا کنند.
تولیت حرم مطهر احمد بن موسی شاهچراغ(ع) گفت: حفظ امنیت و آرامش جامعه و مردم در اولویت اول است که مسئولان بدان همت می‌گمارند.
اعتراض ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.
در برخی شهرها این اعتراض ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد. 
علی ربیعی سخنگوی دولت، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهارنظرهایی جداگانه تاکید کرده اند که موضوع تغییر بهای بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است.
همچنین دولت با توجه به دغدغه هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی که از این مسیر به دست می آید در قالب یارانه ای جداگانه به حدود ۶۰ میلیون نفر از مردم ایران پرداخت کند و مهمترین مساله دولت در این اصلاح قیمت ، اصلاح نظام پرداخت یارانه به نفع همه مردم بوده است.
دولت تاکید کرده است که به سرعت سازو کار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره مند خواهند شد.
 

اخبار مرتبط