۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۱۱
کد خبرنگار: 2749
کد خبر: 83562111
۰ نفر

برچسب‌ها

اعلام انزجار مردم خرم‎آباد از اخلالگران نظم و امنیت

خرم‎آباد - ایرنا - مسئولان و مردم ولایی خرم‎آباد روز چهارشنبه با برگزاری راهپیمایی بار دیگر انزجار خود را از اخلالگران نظم، امنیت و آسایش عمومی اعلام کردند.

به گزارش ایرنا مردم ولایتمدار و مومن خرم آباد در راهپیمایی حمایت از ولایت که از میدان شهدای این شهر آغاز شد  با سر دادن شعارهای "الله اکبر خامنه ای رهبر"، "مرگ بر فتنه گر" نشان دادند همواره در صف انقلاب و گوش به فرمان رهبری هستند.

گفتنی است در این راهپیمایی هر لحظه به جمعیت مردم در قالب اقشار مختلف از جمله دانشگاهیان، اصناف، دانشجویان و ورزشکاران افزوده می شود.

آشوبگران با فرصت طلبی از اعتراضات آرام مردمی به افزایش قیمت بنزین  موجب خسارت به اموال عمومی و سلب آسایش مردم شدند که در نخستین ساعات، شهروندان خرم آباد مسیر خود را از این افراد جدا کرده و خواستار برخورد قانونی با مخلان نظم و امنیت شدند.

بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی اقتصادی سران قوا از بامداد جمعه ۲۴ آبان بنزین برای تمام وسایل نقلیه بنزین سوز سهمیه بندی شد و براساس اطلاعیه شرکت ملی پخش فراورده‌های نفتی، قیمت بنزین معمولی سهمیه‌ای هر لیتر ۱۵۰۰ تومان و قیمت بنزین معمولی غیرسهمیه‌ای به ازای هر لیتر سه هزار تومان خواهد بود، همچنین قیمت بنزین سوپر هر لیتر ۳۵۰۰ تومان تعیین شده‌است.

علی ربیعی سخنگوی دولت، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهور و محمد باقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهار نظرهایی جداگانه تاکید کرده‌اند که موضوع تغییر بهای  بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است.

همچنین دولت با توجه به دغدغه هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی را که از این مسیر به دست می‌آید در قالب یارانه‌ای جداگانه به حدود ۶۰ میلیون نفر از مردم ایران پرداخت کند.

دولت تاکیدکرده است که به سرعت سازوکار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می‌شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره‌مند خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =