۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۸:۵۰
کد خبرنگار: 1465
کد خبر: 83562023
۰ نفر

برچسب‌ها

۱۰ هزار تیم رضویون در یزد راه‌اندازی شد

یزد- ایرنا- جانشین سپاه الغدیر یزد گفت: تاکنون ۱۰ هزار تیم رضویون در راستای ارتقای امنیت محلات با همکاری نیروی انتظامی در این استان راه‌اندازی شده که وظایف خود را طبق مقررات انجام می‌دهند.

سرهنگ حسین زارع‌کمالی روز چهارشنبه در گفت و گو با ایرنا افزود: این تیم‌های امنیتی به صورت گشت همراه با ماموران پلیس بر حسب ضرورت نسبت به انجام ماموریت‌های محوله اقدام می‌کنند.

وی ادامه داد: تعامل و همکاری تنگاتنگ بسیج با نیروی انتظامی نقش مهمی در ارتقای امنیت و خدمت به مردم و نظام مقدس جمهوری‌اسلامی  و منویات مقام معظم رهبری دارد.

جانشین سپاه الغدیر یزد تصریح کرد: گشت‌های  رضویون یا همان «گشت‌های امنیت محله محور» تاکنون به خوبی وظایف خود را دقیق انجام داده و نتایج مثبتی را به دنبال داشته است .

زارع‌کمالی تاکید کرد: حضور و فعالیت این گشت‌ها موجب پیشگیری از آسیب‌های اجتماعی و برقراری امنیت، نظم و آرامش در جامعه اسلامی و انقلابی با همکاری مردم است .

وی اظهار داشت: از ابتدای سال‌جاری تاکنون ۱۲۰ هزار مورد فعالیت توسط این گشت‌ها با همکاری خوب نیروی‌انتظامی در استان انجام شده است .

به گفته جانشین سپاه الغدیر ، همکاری مردم با بسیج و نیروی انتظامی ضامن عزت، اقتدار و عظمت انقلاب‌اسلامی در برابر دشمنان نظام است .

زارع‌کمالی تصریح کرد: تامین امنیت مردم و دفاع از نظام‌اسلامی یک وظیفه بزرگی است که همه افراد در آن نقش‌آفرین هستند .

استان یزد یک میلیون و ۲۰۰ هزار نفر جمعیت دارد  که از این تعداد حدود ۳۲۰ هزار نفر در بسیج سازماندهی شدند.

  

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 14 =