۲۹ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱:۳۳
کد خبرنگار: 2503
کد خبر: 83562002
۰ نفر

برچسب‌ها

ولز در دقیقه ۹۰ مسافر مرحله نهایی شد

تهران- ایرنا- تیم ملی ولز بامداد چهارشنبه، در جریان برگزاری آخرین هفته رقابت های مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ تیم مجارستان را مغلوب کرد و دردقیقه 90 مسافر نهایی این رقابت ها شد.

بازیکنان تیم ولز که در گروه پنجم با تیم های کرواسی، مجارستان، اسلواکی و آذربایجان هم گروه  بودند و تا پیش از برگزاری این دیدار پس از مجارستان در جایگاه سوم جدول رده بندی این گروه قرار داشتند بامداد چهارشنبه با شکست مجارستان دست به کار بزرگی زده و به عنوان تیم دوم راهی مرحله بعدی این مسابقات شدند.

در این دیدار که با نتیجه ۲ برصفر تمام شد «آرون رمزی» هافبک یوونتوس دردقایق ۱۵ و ۴۷  برای تیم ملی ولز گلزنی کرد و صعود تیم ملی کشورش به مرحله بعدی این رقابت ها را رقم زد.

خوشحالی رمزی پس از گلزنی به مجارستان

در دیگر دیدار این گروه تیم اسلواکی با یک گل از سد آذربایجان گذشت بدین ترتیب تیم های پس از تیم های کرواسی و ولز که راهی مرحله بعدی این رقابت ها شدند تیم های اسلواکی، مجارستان و آذربایجان قرار گرفتند و از راهیابی به مرحله نهایی این مسابقات باز ماندند.

بازیکنان تیم ملی آلمان که هفته گذشته صعود خود به مرحله نهایی این رقابت ها را  از گروه سوم این مسابقات قطعی کرده بودند بامداد چهارشنبه با ایرلند شمالی دیدار کردند.

شاگردان «یواخیم لو» در این دیدار جذاب، دیدنی و پر گل  که در ورزشگاه «کومرتسبانک آرنا» برگزار شد حریف را با نتیجه ۶ بر یک مغلوب و جمع امتیازات خود درمرحله گروهی این مسابقات را به ۲۱ امتیاز رساندند.

خوشحالی بازیکنان آلمان از برتری درخشان برابر ایرلند شمالی

برای تیم آلمان در این دیدار «سرژ گرنابری» دردقایق  ۱۹، ۴۷  و ۶۰ ، «لئون کورتزکا» دردقایق ۴۳  و ۷۳  و «جولین برنات» دردقیقه ۱+۹۰ گلزنی کردند و بیشترین سهم را در کسب این پیروزی مهم و شیرین بر عهده داشتند.

این درحالی است که گل اول این دیدار را «مت اسمیت» دردقیقه ۷ درون دروازه ژرمن ها جای داده و تیم خود را پیش انداخته بود.

در دیگر دیدار مهم این گروه هلند با نتیجه ۵ برصفر استونی را از پیش رو برداشت بازیکنان این تیم با کسب این پیروزی ۱۹ امتیازی شده و به همراه تیم آلمان راهی مرحله نهایی یورو ۲۰۲۰ شدند.

دیدارهای رودرروی آلمان و هلند در این گروه از دیدارهای زیبا و دیدنی مرحله مقدماتی یورو ۲۰۲۰ بود.
 

در مهم ترین رقابت های گروه نهم نیز تیم بلژیک با نتیجه ۶ بر یک قبرس را مغلوب کرد و تیم روسیه نیز پنج بر صفر سن مارینو را شکست داد بدین ترتیب تیم های بلژیک و روسیه به ترتیب با ۳۰ و ۲۴ امتیازی راهی مرحله بعدی این رقابت ها شدند.

و اما در گروه هفتم این رقابت ها لتونی با نتیجه یک برصفر اتریش را از پیش رو برداشت و تیم لهستان نیز به سختی با نتیجه ۳ بر ۲ اسلوونی را مغلوب کرد.

این درحالی است که پیش از این  تیم های لهستان واتریش صعود خود به مرحله بعدی را  از این گروه قطعی کرده بودند.

برچسب‌ها

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha