از رهبری چکناواریان تا کنسرت «نوای آسمانی» پن فلوت

تهران- ایرنا- سالن‌های کنسرت پایتخت از امروز (پنجشنبه، ۳۰ آبان) میزبان علاقه‌مندان اجراهای زنده موسیقی در سبک‌های مختلف خواهند بود؛ در این میان ارکستر سمفونیک تهران به رهبری لوریس چکناواریان و کنسرت علی معتمدی نوازنده پن از جمله اجراهای قابل توجه هستند.

اجراهای موسیقی پایتخت در هفته پیش رو بیش از اینکه طبق هفته های گذشته تحت الشعاع موسیقی پاپ باشد، بیشتر موجب رضایت مخاطبان موسیقی های خاص از کلاسیک گرفته تا سنتی و «نیوایج» خواهد بود . برنامه اجراهای زنده امشب و هفته پیش‌رو پایتخت به شرح زیر است:

پنجشنبه  ۳۰ آبان

گروه فرشته های ایران کنسرت ویژه بانوان خود را در ساعت ۱۷:۳۰ در حوزه هنری برگزار خواهد کرد.

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ در دو نوبت ۱۹ و ۲۲:۱۵ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه خواهد رفت.

گروه همراز ساعت ۱۹ در سالن سوره حوزه هنری با مخاطبان خود دیدار خواهد کرد.

جمعه ۱ آذر

محمد علیزاده خواننده موسیقی پاپ در دو نوبت ۱۹ و ۱۵/ ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی به روی صحنه خواهد رفت.

علی معتمدی نوازنده سازهای بادی و مدرس پن فلوت کنسرت خود را با عنوان نوای آسمان در ساعت ۲۱ در ایوان شمس برای هواداران سازهای بادی چوبی و بومی اجرا خواهد کرد.

عذرا وزیری و گروهش در کنسرتی که برای بانوان در نظر گرفته شده است در ساعت ۱۴ در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت.

داوود آزاد نوازنده چیره دست تار و آهنگساز برجسته به همراهی گروه چریکه  در ساعت ۲۱:۳۰ در تالار وحدت به روی صحنه خواهد رفت.

یکشنبه  ۳ آذر

حمید هیراد در دو نوبت ۱۸:۳۰ و ۲۱:۳۰ در برج میلاد با هوادارانش تجدید دیدار خواهد کرد.

دوشنبه ۴ آذر

گروه موسیقی آذربایجانی به سرپرستی احسان اسداللهی در ساعت ۲۰ با دوست داران موسیقی آذری در فرهنگسرای نیاوران دیدار خواهد کرد.

امید حاجیلی نوازنده ترومپت و خواننده موسیقی پاپ در دو نوبت ۱۹ و ۲۲ در سالن میلاد نمایشگاه بین المللی کنسرت خود را برگزار خواهد کرد.

سه شنبه ۵ آذر

ارکستر سمفونیک تهران به رهبری لوریس چکناواریان در ساعت ۲۱:۳۰  اجرا  کننده آثاری از این آهنگساز و رهبر برجسته موسیقی خواهد بود.

چهارشنبه ۶ آذر

ارکستر سمفونیک تهران به رهبری لوریس چکناواریان در ساعت۲۱:۳۰  آثاری از این آهنگساز و رهبر برجسته موسیقی را اجرا خواهد کرد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 7 =