طرح‌های اولویت‌دار ورزش چهارمحال و بختیاری مشخص شود

شهرکرد- ایرنا- استاندار چهارمحال و بختیاری با اشاره به ظرفیت ورزشی استان گفت: طرح‌های اولویت‌دار ورزش استان تا نشست بعدی شورای عالی ورزش شناسایی، مشخص و اعلام شود.

اقبال عباسی شامگاه سه‌شنبه در شورای‌عالی ورزش چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: روش‌های تکمیل و بهره‌برداری سریع‌تر از طرح‌های ورزش و جوانان استان براساس اعتبارات دولتی و میزان مشارکت بخش خصوصی ارائه شود.

وی افزود: در این صورت می‌توان هنگام توزیع بودجه فصل ورزش، تصمیم‌گیری مفیدتر و مطلوب‌تری انجام داد.

عباسی تصریح کرد: گروه‌ها و هیات‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری گزارش فعالیت‌های مؤثر در بخش‌های مختلف به همراه دستاوردها و افتخارآفرینی‌های خود را از طریق رسانه‌های گروهی اطلاع‌رسانی کنند.

وی یادآور شد: یکی از بسترهای مهم چهارمحال و بختیاری برای معرفی استان به لحاظ ارتفاع از سطح دریا، اکسیژن، سلامت جسمی و فکری، علاقه‌مندی مردم به ورزش و میهمان‌نوازی توجه به ورزش و رشته‌های ورزشی است.

استاندار چهارمحال و بختیاری اظهار داشت: حضور سالانه حدود ۲۰ هزار ورزشکار رشته‌های مختلف ورزشی به همراه خانواده در این استان مزیت بسیار مناسبی در حوزه اطلاع‌رسانی و معرفی بام ایران به سراسر کشور است.

وی گفت: در همین راستا هماهنگی بیشتر بین دستگاه‌های اجرایی مرتبط با ورزش در چهارمحال و بختیاری ضرورت دارد.

عباسی تاکید کرد: مسئولان ورزش و جوانان چهارمحال و بختیاری طرح‌های قابل برون‌سپاری به بخش خصوصی را شناسایی و در راستای واگذاری این طرح‌های اقدام لازم را در سریع‌ترین زمان ممکن انجام دهند.

وی افزود: البته دولت می‌تواند برای تکمیل زیرساخت‌های مرتبط با طرح‌های ورزشی از اعتبارات دولتی بودجه اختصاص دهد.

استاندار چهارمحال و بختیاری تصریح کرد: اداره کل ورزش و جوانان استان نسبت به شناسایی و انجام روند استخدام مدال‌آوران پارالمپیک، پارآسیایی و جهانی استان که از شرایط قانونی برخوردار بوده اقدام کند.

به گزارش ایرنا، در این نشست تعدادی از رؤسای هیات‌های ورزشی چهارمحال و بختیاری گزارشی از روند فعالیت‌ها، افتخارآفرینی‌ها، مشکلات، مزیت‌ها، پتانسیل‌ها، نقاط قوت و پیشنهادات خود را ارائه کردند.

وی در بخش دیگری از سخنان خود یادآور شد: مردم نجیب و انقلاب چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه با حضور خودجوش با اشرار حوادث اخیر اعلام انزجار و با آرمانهای انقلاب و مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

عباسی اظهار داشت: البته اجرای چنین طرح‌هایی محاسن، معایب، موافقت‌ها و مخالفت‌هایی دارد.

وی گفت: اما هیچکس با تخریب اموال عمومی از سوی عده‌ای سودجو و فرصت‌طلب موافق نیست.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: مصوبه کارشناسی شده سهمیه‌بندی و اصلاح قیمت بنزین با موافقت و امضای مکتوب سران ۳ هر قوه مقننه، مجریه و قضائیه و تایید مقام معظم رهبری  با هدف مدیریت و توزیع بهینه سوخت اجرایی شده که براساس قانون لازم الاجراست.

وی افزود: بدنبال اجرای این طرح و با اعتراض برخی قشرها اما رفتار اغتشاش‌گران و آشوب‌گران زیرسلطعه غرب برای مردم قابل تحمل نیست.

عباسی تصریح کرد: به طور یقین حرکت، خروش و حضور مردم چهارمحال و بختیاری در صحنه با هدف تجدید بیعت با مقام معظم رهبری و اعلام انزجار از اشرار حوادث اخیر کشور به عنوان بزرگ زرینی افتخارآمیز در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد ماند.

به گزارش ایرنا، چهارمحال و بختیاری نزدیک به ۶۰ هزار ورزشکار دارد که برخی از این ورزشکاران در میادین ملی و بین‌المللی حایز اهمیت شدند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 6 =