سالانه ۳۰۰ هزار متر مربع از معابر خاش آسفالت می‌شوند

زاهدان- ایرنا- شهردار خاش سیستان و بلوچستان گفت: سالانه بیش‌از ۲۰۰ تا ۳۰۰ هزار متر مربع از معابر این شهرستان بر حسب توان و بودجه شهرداری آسفالت می‌شوند.

عبدالمجید تمندانی روز چهارشنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: گرانی قیر، هزینه‌های سنگین حمل و نقل و کرایه‌های بالا در کنار نداشتن درآمد پایدار و حمایت‌های ناکافی مالی سبب شده که نتوانیم رضایت شهروندان را جلب و به شهر رونق و توسعه دهیم.
وی بیان کرد: افزون‌بر ۷۵۰ هکتار معبر خاکی در خاش وجود دارد که سالانه با تلاش‌های مستمر و بر حسب توان شاید بتوان در سطح ۵۰۰ هزار متر مربع عملیات زیرسازی، جدول‌گذاری و آسفالت را انجام داد.
شهردار خاش گفت: دسترسی به معابر مناسب از دغدغه‌ها و خواسته‌های مهم شهروندان است که با توجه به وسعت شهر، محرومیت شهروندان و ناتوانی مالی شهرداری بخش بزرگی از معابر خاکی مانده و در انتظار آسفالت هستند.
وی اظهار داشت: رشد و توسعه شهر خاش سریع و اعتبارات برای انجام کارهای عمرانی اندک بوده که این موضوع سبب شکل گیری معابر خاکی با حجم بالا شده و بار مالی سنگینی برای شهر و شهرداری دارد.
تمندانی با اشاره به اینکه عملیات آسفالت ۵۰ هزار متر از معابر این شهر را برای بهره‌برداری تا حدود سه ماه آینده در دستور کار است افزود: اجرای طرح‌های عمرانی در شهرداری خاش متناسب با نیازها و رعایت عدالت محله‌ای در نقاط مختلف شهر بوده و شهرداری تلاش می‌کند با ظرفیت‌ها، امکانات و توان مالی اندک خود خدمات خوبی را به شهروندان ارائه دهد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 0 =