زمان چند دیدار فوتبال و فوتسال کشوری در خوزستان تغییر کرد

اهواز - ایرنا - دیدار هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال کشور بین تیم‌های ملی حفاری و سن ایچ ساوه به زمان دیگری موکول شد.

مسوول برگزاری مسابقات هیات فوتبال خوزستان سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا بیان کرد: دیدار تیم‌های ملی حفاری و سن ایچ ساوه از هفته هجدهم لیگ برتر فوتسال کشور که قرار بود روز جمعه یکم آذرماه در اهواز برگزار شود با صلاحدید مسوولان استان به زمان دیگری موکول شد.

عبدالنبی شولی افزود: دیدار تیم‌های فوتبال نفت آبادان و سپاهان در هفته یازدهم لیگ برتر فوتبال نیز که قرار بود روز جمعه یکم آذر در آبادان برگزار شود به دلیل نبود شرایط لازم برای برگزاری مسابقه، لغو و به زمان دیگری موکول شد.

وی گفت: دیدار تیم های فوتبال استقلال خوزستان و آرمان گهر در هفته چهاردهم لیگ دسته یک کشور که بنا بود در اهواز انجام شود و نیز بازی این هفته تیم های شهرداری ماهشهر و استقلال ملاثانی در لیگ دسته ۲ که قرار بود در ماهشهر و ملاثانی برگزار شود، لغو و زمان برگزاری آنها به زودی اعلام می‌شود.

وی در خصوص دیدار این هفته تیم فولاد نوین اهواز در لیگ ۲ کشور نیز بیان کرد: این دیدار با توافق فدراسیون و هماهنگی تیم فولاد در زمان تعیین شده در اهواز برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، تیم فوتسال ملی حفاری هم اکنون با کسب ۲۴ امتیاز در مکان هفتم جدول لیگ برتر قرار دارد. همچنین تیم فوتبال استقلال خوزستان با ۱۱ امتیاز در مکان شانزدهم لیگ دسته یک کشور جای گرفته است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
8 + 10 =