۲۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۵
کد خبرنگار: 3043
کد خبر: 83561861
۰ نفر

برچسب‌ها

نفرات برتر دومین جایزه کتاب سال قزوین معرفی شدند

قزوین-ایرنا- همزمان با بیست و هفتمین دوره هفته کتاب، نفرات برتر دومین جایزه سال قزوین با عنوان دبیر سیاقی سه‌شنبه شب در مجتمع ارشاد معرفی و تجلیل شدند.

در جایزه کتاب سال قزوین امسال که با عنوان جایزه ویژه دبیر سیاقی برگزار شد از هشت نویسنده برتر در هشت بخش از ۱۰ کتاب نیز با عنوان شایسته تقدیر تجلیل شدند.
جوایز برگزیدگان نیز طبق فراخوان برای هر نفر ۲۰ میلیون ریال بود.
در این مراسم، در بخش آثار برگزیده قزوین شناسی با عنوان "برای تاریخ" نوشته محمد رضا رجایی پور، "نظریه های نوین انگیزش در آموزش و پرورش" نوشته وحید خلخالی در بخش علوم اجتماعی، "عمادالملک خط زندگی و آثار میر عماد سیفی حسنی قزوینی" نوشته مهدی نور محمدی، در بخش هنر " شعله در شمعدانی" نوشته اسماعیل سکاک در بخش ادبیات و شعر مورد تجلیل قرار گرفت.
 "خاندان جاودان زالی تالیع کریستوفر کلوبه" مولف مهشید میز معزی در بخش ادبیات زبانهای خارجی،"جدالهای مفهومی درباره عدالت خواهی در دوران قاجار و مشروطه" نوشته مسعود اتشگران در بخش تاریخ و جغرافیا ، "الوالو خدایا" نوشته مهدی مردانی در بخش کودک و نوجوان ، مجموعه سه جلدی "پهلوان گودرز"نوشته مجید شفیعی و نوجوان عنوان برگزیده را از آن خود کردند.
"رویداد موسیقیایی نام تالیف ژان مولینو " از سعید افزونتر  نیز در بخش هنر شایسته تقدیر شد.۲۳تا ۳۰ آبان ماه به عنوان هفته کتاب نامگذاری شده است.