۲۲۰۰ تن شن و ماسه در شاهین‌دژ ذخیره شد

مهاباد- ایرنا- مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شاهین‌دژ گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ تُن شن و ماسه برای رفع یخبندان راه‌های ارتباطی شهری و روستایی این شهرستان در فصل زمستان ذخیره شده است.

کاظم پاشایی روز چهارشنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا افزود: از این مقدار  ۷۰۰ تُن نمک و یک هزار و ۵۰۰ تُن شن و ماسه است که در راستای اجرای طرح زمستانه و ارایه خدمات به مردم در انبارهای اداره راهداری و حمل و نقل این شهرستان ذخیره‌ شده است.

وی اضافه کرد: امسال یک‌هزار و ۶۰۰ تن شن و ماسه به همراه ۷۰۰ تن نمک خریداری شده و مابقی نیز از سال قبل باقی مانده است.

وی اظهار داشت: سال جاری نیز مانند سال‌های گذشته اکیپ‌های راهداری به همراه ۲۸ دستگاه خودرو سبک، سنگین و نیمه‌سنگین در تمام راه‌های این شهرستان آماده خدمات‌رسانی به مسافران و مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه بیشتر ماشین‌آلات راهداری نیازمند بازسازی است، ادامه داد: پنج دستگاه خودرو این اداره هم‌کنون به صورت نیمه‌فعال و ۶ دستگاه دیگر نیز به طور کامل از کارافتاده است که نیاز به تعمیر اساسی دارد.

مدیر راهداری و حمل و نقل جاده‌ای شاهین‌دژ بیان کرد: شهروندان و مسافران این شهرستان در فصل بارش قبل از سفر بهتر است از وضعیت جاده‌ها با تماس با شماره تلفن ۶۳۲۲۷۳۰-۰۴۴۴ اطلاع پیدا کنند.

شاهین‌دژ دارای ۲۱۶ کیلومتر راه اصلی و فرعی و ۵۳۰ کیلومتر راه روستایی آسفالت و شوسه است و بیش از ۴۲ درصد راه‌های روستای این شهرستان آسفالت هستند.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha