۲۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۹:۴۲
کد خبرنگار: 2051
کد خبر: 83561808
۰ نفر

برچسب‌ها

فرمایشات مقام معظم رهبری حجت را بر همگان تمام کرد

اراک - ایرنا - نماینده ولی فقیه در استان مرکزی با صدور بیانیه‌ای در خصوص سهمیه‌بندی بنزین گفت: فرمایشات مقام معظم رهبری و حمایت ایشان از تصمیم کارشناسی سران قوا، حجت را بر همگان تمام کرد.

آیت الله «قربانعلی دری‌نجف‌آبادی» شامگاه سه شنبه در این بیانیه آورده است: حمایت مقام معظم رهبری از تصمیم کارشناسی سران قوا در افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین براساس آگاهی و هوشمندی منحصر به فرد معظم له از شرایط اقتصادی کشور است و آحاد ملت ایران باید با پشتیبانی از این حمایت ایشان و تصمیم سران قوا با یکبار دیگر عشق و علاقه خود را به میهن اسلامی، آرمان های امام راحل، شهدا و مقام معظم رهبری نشان دهند.

امام جمعه اراک در این بیانیه آورده است: آحاد ملت ایران باید به عنوان یک سرباز وظیفه شناس نظام اسلامی فرمایش رهبر معظم انقلاب را فصل‌الخطاب خود قرارداده و برای اجرایی و عملیاتی کردن این تصمیم مهم و کارشناسی تمام تلاش خود را به کار گیرند.

وی در ادامه بیانیه اضافه کرده است: اسراف و تجمل‌گرایی آفتی بزرگ در اقتصاد کشور است که سرمایه‌های ملی را به هدر می دهد و بر همین اساس پیش از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین روزانه بیش از ۹۰ میلیون لیتر بنزین در کشور مصرف می شد، بنابراین سهمیه بندی بنزین گام مهمی در راستای اصلاح الگوی مصرف است و آحاد جامعه باید از آن استقبال کنند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در این بیانیه تاکید می کند: تغییرات در قیمت بنزین و سهمیه‌بندی اعمال شده سبب شد تا در برخی شهرها تجمع‌هایی شکل بگیرد، بخش عمده‌ای از زیرساخت‌های نقاط مختلف کشور تخریب و عده‌ای نیز جان خود را از دست بدهند، بدون شک این اقدامات ضد انسانی برنامه ریزی دشمنان نظام اسلامی واز سوی عده‌ای اشرار خودفروخته است.

آیت الله دری‌نجف‌آبادی در این بیانیه آورده است: رود اشرار و عناصر ضد انقلاب به تجمعات اعتراض مردم نسبت به تغییر قیمت بنزین، ایراد خسارت و قربانی شدن افراد بیگناه در واقع عکس‌العمل دشمنان است که از این رهگذر استفاده های ببرند و برخی افراد نیز دانسته یا نادانسته آب در آسیاب دشمن ریختند.

وی یادآور شده است: همواره در طول تاریخ سترگ ایران اسلامی، استکبار جهانی، منافقین و عناصر فرصت طلب با توطئه پراکنی سعی در ضربه زدن به پایه های نظام اسلامی را داشتند که رشادت ها، از خود گذشتگی ها و جان فشانی های ملت شریف، اندیشه استعماری و تسلط دشمنان را از این سرزمین دور کرده است.

آیت الله دری نجف آبادی در این بیانیه آورده است: با وجود اینکه ملت ایران در طول ۴۰ سال گذشته در مناسبت ها و آیین های مختلف عشق و ارادت خود را به نظام اسلامی، امام راحل و مقام معظم رهبری فریاد زده اند اما دشمنان همچنان به دنبال تفرقه افکنی و توطئه پراکنی در ایران اسلامی هستند.

وی در بخش دیگری از این بیانیه آورده است: ملت ایران باید بدانند و آگاه باشند که دشمنان از استکبار جهانی و اسرائیل گرفته تا منافقین کوردل نه تنها دلسوز و حامی ملت ایران نیستند بلکه با تحریم های ظالمانه، ترفندها و دشمنی های متعدد از روزهای نخست انقلاب تا کنون و تروریست خواندن مردم متمدن و با فرهنگ ایران، سعی در گسترش ایران هراسی دارند.

نماینده ولی فقیه در استان مرکزی در این بیاینه عنوان کرده است: اینجانب مردم فهیم و مومن نقاط مختلف استان مرکزی را برای خنثی سازی توطئه های دشمنان و ایجاد آرامش و امنیت در جامعه به حضور در راهپیمایی دعوت می کنم.
و بی تردید مردم شریف و انقلابی استان مرکزی که در تمام صحنه های شکوهمند انقلاب اسلامی نقشی تاثیرگذار و تعیین کننده داشته اند، اکنون نیز با تاسی از رشادت های مجاهدان عرصه انقلاب اسلامی و حضور پر رنگ در این راهپیمایی، پرچم مبارزه با استکبار و فتنه گران را برافراشته، نگاه می دارند.

آیت الله دری نجف آبادی در بخش دیگری از این بیانیه تلاش صادقانه و دلسوزانه نیروهای امنیتی، نظامی و انتظامی در مدیریت اعتراضات و مقابله با عناصر منافقان، اشرار و برهم زنان نظم و امنیت عمومی را  قابل تقدیر دانست و گفت: یاد شهیدان نیروهای انتظامی و بسیج در این جریانات را گرامی داشته و از خداوند منان برای همه دلاورمردان حریم امامت و ولایت و نیروهای جان بر کف و فداکار طول عمر با برکت مسئلت می نماییم.

راهپیمایی میثاق با ولایت، اقتدار و امنیت مردم شهر اراک راس ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدا آغاز و راهپیمایان بعد از عبور از پل خیبر، خیابان محسنی، خیابان شیخ فضل الله نوری و میدان سرداران وارد مصلی بیت المقدس شده و به استماع سخنان حضرت آیت الله قربانعلی دری نجف آبادی نماینده ولی فقیه در استان مرکزی می نشینند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =