کمیسیون امنیت ملی مجلس اغتشاشات اخیر کشور را بررسی کرد

تهران- ایرنا- نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس ضمن اشاره به بررسی اعتراضات و اغتشاشاتی ناشی از گرانی بنزین در جلسه امروز کمیسیون، گفت: هفته آینده وزیر کشور، اطلاعات و مسئولان ناجا به کمیسیون برای ارایه توضیحات دعوت می‌شوند.

به گزارش خانه ملت،  محمدمهدی برومندی در توضیح نشست روز سه‌شنبه کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی گفت: با توجه به تحولات و اقداماتی که این روزها در راستای مدیریت مصرف سوخت در کشور اتفاق افتاد و حوادثی که در شهرهای مختلف رخ داد، نمایندگان اطلاعات خود را از حوزه‌های انتخابیه و نقاط مختلف کشور در نشست امروز ارایه دادند.

وی تصریح کرد: رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس هم با توجه به جلساتی که در شورای امنیت داشت، گزارش‌هایی را به اعضای کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس داد.

نایب رئیس کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس یادآور شد: مقرر شد کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی هفته آینده جلسه‌ای با این موضوع داشته باشد و از وزیر اطلاعات، رئیس نیروی انتظامی جمهوری اسلامی، وزیر کشور و دستگاه‌هایی که در این مسائل دخیل بودند، دعوت به عمل آورد.

برومندی با اشاره به خسارت‌های حوادث اخیر در مناطق مختلف کشور تصریح کرد:  ما باید صف معترضین را از اغتشاش‌گران جدا بدانیم. مردم با هوشمندی به این نکته توجه دارند و می‌دانند که عده‌ای به دنبال خسارت زدن به مردم هستند.

وی تصریح کرد: با درک عمیق مردم، مسائل و مشکلات روزهای اخیر فروکش کرد، مجلس شورای اسلامی نیز سرکشی به حوزه‌های انتخابیه را لغو کرد تا در حضور مسئولان عالی کشور به بررسی مسائل و مشکلات اخیر بپردازد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار سیاست

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha