کاکاشویلی: تعطیلات زیاد فوتبال اتفاق خوبی نیست

تهران- ایرنا- هافبک تیم فوتبال پارس جنوبی جم گفت: با وجود اهمیت آماده سازی هر چه بهتر تیم ملی، تعطیلات زیاد مسابقات لیگ برتر اتفاق خوبی نیست و می تواند به تیم ها آسیب برساند.

کاخابر کاکاشویلی بازیکن گرجستانی تیم فوتبال پارس جنوبی جم روز پنجشنبه در گفت و گو با ایرنا، گفت: اوضاع خوبی داریم. در تعطیلات لیگ تمرینات خوبی را انجام دادیم و آماده هستیم تا با قدرت لیگ را آغاز کنیم.

وی در مورد تاثیر تعطیلات لیگ و همچنین لغو بازی با پیکان افزود: تعطیلات در مجموع خوب نیست اما کادر فنی برنامه خوبی را برای تیم در نظر گرفت تا بازیکنان آمادگی خود را از دست ندهند. با توجه به این موضوع آماده هستیم تا با قدرت به لیگ بازگردیم.

هافبک گرجستانی تیم فوتبال پارس جنوبی جم خاطرنشان کرد: برای بازی با پیکان آماده بودیم که این دیدار لغو شد. آماده هستیم تا با قدرت دوباره لیگ را آغاز کنیم و از الان هم حساب ویژه‌ای روی امتیازات پیش رو به ویژه امتیازات بازی‌های خانگی باز کردیم.

وی در رابطه با اینکه پارس جنوبی تاکنون نتوانسته نتایج خوبی در لیگ بگیرد، خاطر نشان کرد: درست است که نتایج‌مان چندان راضی کننده نبود اما عملکرد فنی خوبی در مسابقات داشتیم و در خیلی از بازی‌ها که واگذار کردیم حتی حقمان پیروزی بود. البته این را هم بگویم که قدرت واقعی پارس جنوبی را از این پس خواهید دید چرا که پارس از جمله تیم‌هایی بود که نفرات زیادی در آن تغییر کرده و زمان لازم بود تا بازیکنان از یکدیگر به شناخت لازم برسند. فضای خوبی در تیم حاکم است و به زودی قدرت واقعی تیم ما را خواهید دید.

کاکاشویلی در مورد مصدویت خود گفت:‌ در بازی با استقلال دچار مصدومیت شدم اما تمرینات و برنامه‌های درمانی خوبی را پشت سر گذاشتم تا با آمادگی کامل به میادین بازگردم.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha