صدر جدول از دسترس کره جنوبی خارج شد؛ خوشبختی ترکمنستان فقط برای چند ساعت

تهران- ایرنا- ترکمنستان با شکست سریلانکا به طور موقت صدرنشین گروه هشتم شد و جای کره جنوبی را گرفت.

دور دوم مسابقات انتخابی جام‌جهانی ۲۰۲۲ قطر و جام ملت‌های ۲۰۲۳ چین امروز در نقاط مختلف قاره کهن پیگیری شد و نتایج جالبی هم به دست آمد.

تیم‌های مالدیو و گوام در پنجمین دیدار خود در گروه اول به مصاف هم رفتند و در پایان تیم میزبان با نتیجه سه بر یک به برتری رسید تا همانند بازی رفت برنده این مسابقه باشد. علی سموح (۲۳)، تراویس نیکلاو (گل به خودی ۳۸) و علی اشفق (۹۰) برای مالدیو و جان لاندا ماتکین ( ۴۹) برای گوام موفق به گلزنی شدند.

با این نتیجه مالدیو با ۶ امتیاز در رده چهارم و گوام با صفر امتیاز در قعر جدول گروه قرار گرفتند. سوریه و فیلیپین از ساعت ۱۷:۳۰ دقیقه برگزار کننده دیگر دیدار این گروه خواهند بود. چین در این هفته استراحت دارد.

دیگر مسابقه برگزار شده جدال بین ترکمنستان و سریلانکا در گروه هشتم بود. جایی که تیم میزبان در خانه با ۲ گل عبدی بشیموف و آناگولیف گویچمیرات در دقایق ۴۴ و ۵۹ توانست به برتری دست پیدا کند و به طور موقت، برای چند ساعت با ۹ امتیاز به صدر جدول گروه صعود کند و بالاتر از تیم‌های کره جنوبی، لبنان و کره شمالی قرار بگیرد. سریلانکا نیز با صفر امتیاز در قعر جدول این گروه باقی ماند.

لبنان و کره شمالی از ساعت ۲۰ بازی دیگر این گروه را برگزار می‌کنند. برنده این مسابقه به صدر جدول صعود می‌کند اما در صورت تساوی در بازی لبنان و کره شمالی، ترکمنستان در رتبه نخست جدول باقی می‌ماند. کره جنوبی این هفته استراحت دارد.

سرخط اخبار ورزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha