راهپیمایی حمایت از امنیت کشور در یاسوج برگزار می شود

یاسوج- ایرنا- رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد گفت: راهپیمایی خودجوش حمایت از رهبر معظم انقلاب، امنیت و اقتدار کشور روز پنجشنبه ۳۰ آبان ماه ۱۳۹۸ در شهر یاسوج مرکز این استان برگزار می شود.

به گزارش ایرنا، حجت الاسلام سید جواد خاضع روز سه شنبه در نشست هماهنگی راهپیمایی حمایت از رهبر معظم انقلاب، امنیت و اقتدار کشور در یاسوج اظهار داشت: این راهپیمایی ساعت ۱۰ صبح از میدان هفتم تیر به سمت انتهای خیابان طالقانی برگزار خواهد شد.

وی افزود: سخنران این راهپیمایی آیت الله سید شرف الدین ملک حسینی نماینده ولی فقیه در کهگیلویه و بویراحمد و نماینده مردم استان در مجلس خبرگان رهبری است.

رئیس شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی کهگیلویه و بویراحمد بیان کرد: پس از سهمیه بندی و افزایش قیمت بنزین از روز جمعه ۲۴ آبان ماه ۱۳۹۸ در کشور برخی افراد سودجو، فرصت طلب، شرور و اخلالگر از اعتراض ها و مطالبه های به حق مردم سوء استفاده کردند.

حجت الاسلام خاضع عنوان کرد: مردم آگاه، بابصیرت و ولایتمدار کهگیلویه و بویراحمد اعتراض ها و مطالبه های خود را به طور مسالمت آمیز مطرح کرده و به همین دلیل نیز وارد آمدن آسیب به بیت المال و اموال عمومی در این استان کمتر از دیگر نقاط کشور بود. 

وی ابراز داشت: تاکنون درخواست های مکرری از سوی مردم کهگیلویه و بویراحمد مبنی بر برگزاری راهپیمایی محکومیت اغتشاشات اخیر و حمایت از رهبر معظم انقلاب، امنیت و اقتدار کشور به شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی این استان ارائه شده است.

حجت الاسلام خاضع گفت: دعوت می شود که قشرهای مختلف مردم کهگیلویه و بویراحمد حضور باشکوه، گسترده و چشمگیری در این راهپیمایی داشته باشند تا علاوه بر محکومیت اغتشاشات اخیر حمایت خود را از رهبر معظم انقلاب، امنیت و اقتدار کشور انجام دهند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
7 + 5 =