فرمانده انتظامی استان: امنیت در فارس برقرار است

شیراز-ایرنا- فرمانده انتظامی استان فارس با تأکید بر برخورد قاطع و قانونی نیروی انتظامی با اخلالگران نظم و امنیت و تخریب کنندگان اموال عمومی، گفت: در حال حاضر در استان فارس و به ویژه کلانشهر شیراز آرامش و امنیت کامل برقرار است.

سردار سرتیپ دوم رهام بخش حبیبی سه‌شنبه اعلام کرد: طی چند روز گذشته عده ای که تحریک شده و فریب خورده معاندان بودند قصد داشتند با اقدامات خرابکارانه خود در سطح استان فارس و به ویژه شهر شیراز ایجاد ناامنی کنند.

وی ادامه داد: با تلاش های ویژه نیروی انتظامی و سایر نیروهای امنیتی و همچنین هوشیاری وهمکاری بالای مردم تعداد زیادی از این افراد معاند و شرور که اماکن عمومی را مورد تخریب قرار داده بودند، دستگیر و تحویل مراجع قضایی شدند.

فرمانده انتظامی استان فارس بیان کرد: در حال حاضر هیچگونه مشکلی در جایگاه های سوخت سطح استان وجود ندارد و سوخت رسانی به صورت منظم در حال انجام است.

حبیبی ادامه داد: برای حفظ و ارتقای امنیت و آرامش در جامعه تا پای جان در میدان خواهیم بود و در برخورد با مخلان نظم و امنیت عمومی از هیچ تلاش و کوششی دریغ نخواهیم کرد.

اصلاح قیمت بنزین براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد که عده ای به این مصوبه اعتراض کردند.

علی ربیعی سخنگوی دولت، محمود واعظی رئیس دفتر رئیس جمهوری و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه و بودجه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهارنظرهایی جداگانه تاکید کرده‌اند که موضوع تغییر بهای بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است.

همچنین دولت با توجه به دغدغه هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی که از این مسیر به دست می آید در قالب یارانه ای جداگانه به حدود ۶۰ میلیون نفر از مردم ایران پرداخت کند و مهمترین مساله دولت در این اصلاح قیمت ، اصلاح نظام پرداخت یارانه به نفع همه مردم بوده است.

دولت تاکید کرده است که ۶۰ میلیون ایرانی طبق جدول زمان بندی از  یارانه اصلاح قیمت بنزین بهره‌مند خواهند شد.

اخبار مرتبط

سرخط اخبار استان‌ها