۳۲۰ هزار بسیجی در استان یزد سازماندهی شدند

یزد - ایرنا - فرمانده سپاه الغدیر یزد گفت: تاکنون ۳۲۰ هزار بسیجی در ۲ هزار پایگاه مقاومت در شهرستان‌های اردکان، اشکذر، ابرکوه، بافق، بهاباد، خاتم، تفت، میبد و مهریز جذب و سازماندهی شدند که نیمی از آنها را بانوان تشکیل می‌دهند.

سرهنگ رضا پورشمسی روز سه‌شنبه در نشست با خبرنگاران استان افزود: بسیجیان در رده‌های مختلف سالانه بر اساس اهداف نظام و انقلاب‌اسلامی، ماموریت‌های محوله را انجام می‌دهند.

وی با تشریح برنامه‌های هفته بسیج ادامه داد: ۴۰ عنوان برنامه شاخص برای بزرگداشت هفته بسیج طراحی و مدنظر قرار گرفته که در ۲ هزار رده بسیج و سپاه استان برگزار می‌شود.

فرمانده سپاه الغدیر خاطر نشان کرد: تجدید میثاق بسیجیان با آرمان‌های شهدا، غبارروبی و عطرافشانی قبور شهیدان، برگزاری همایش بانوان انقلابی و برگزاری جشنواره جهادگران علم و فناوری از برنامه‌های پیش‌بینی شده برای این هفته است.

به گفته پورشمسی در هفته بسیج، برنامه‌های فرهنگی و عمرانی توسط  گروه‌های خدمت‌رسان فعال در حوزه بلاهای طبیعی متشکل از روحانیون، گروه‌های مشاورین و مهندسین صنعتی و گروه حقوقی متشکل از حقوقدانان استان برگزار می‌شود.

وی تشکیل گروه ‌جهادی رسانه برای به تصویر کشیدن خدمات گروه‌های جهادی در عرصه‌های مختلف و شناسایی و مطالبه‌گری از مسئولان را از برنامه‌هایی پیش بینی شده برشمرد و از اجرای طرح یاوران ولایت خبرداد و گفت: در این طرح تلاش می‌شود در راستای توانمندسازی دانش‌آموزان در حوزه‌های مدیریتی اقدامات لازم صورت پذیرد تا برای آینده نظام مدیرانی لایق و توانمند تربیت شود.

هفته بسیج از ۳۰ آبان آغاز می‌شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 14 =