گشت‌های تنظیم بازار در سلسله از افزایش قیمت جلوگیری می کنند

خرم آباد - ایرنا - فرماندار سلسله با تاکید بر پایش منظم بازار گفت: گشت‌های تنظیم بازار باید با حضور مستمر خود اجازه هیچ‌گونه افزایش قیمت اجناس را به سودجویان ندهند.

به گزارش ایرنا، شریف خسروی روز سه شنبه در جلسه شورای اداری شهرستان،  بابیان اینکه افزایش سه برابری مستمری افراد بی بضاعت، نشان می دهد که دولت دغدغه معیشت خانواده های کم بضاعت را دارد افزود: ما تابع تصمیم گیری‌های کلان هستیم و باید در این مسیر به عنوان حاکمیت و دولت کمک کنیم که مردم قانع شوند.

وی با اشاره به سوءاستفاده برخی از افراد از وضعیت موجود، بیان کرد: ستاد تنظیم بازار باید تا اطلاع ثانوی اکیپی فعال در سطح بازار داشته باشد و بر قیمت اجناس و خدمات نظارت نماید.

وی با تاکید بر اینکه نباید هزینه های اضافی بر شهروندان تحمیل شود، گفت: تعزیرات و دستگاه قضایی باید پای کار باشند و کمک کنند که کارها با سرعت بیشتری پیش برود و گزارش ستاد تنظیم بازار نیز  به صورت روزانه به فرمانداری ارسال شود.

فرماندار سلسله همچنین با اشاره به لزوم فعالیت تاکسی های درون شهری در مسیربندی های اعلام شده، ادامه داد: راهنمایی و رانندگی نیز باید پای کار باشد و در سطح شهر حضور مستمر و مداومی داشته باشند و با هرگونه بی قانونی برخورد نمایند.

وی با اشاره به بی تاثیری افزایش قیمت بنزین بر قیمت نهاده‌ها، افزود: دلیلی ندارد که قیمت ارزاق عمومی مورد نیاز مردم افزایش یابد و لذا باید نظارت مستمر و منظمی بر بازار صورت بگیرد.

خسروی با اشاره به نزدیک شدن به زمان انتخابات، ادامه داد: از نگاه ما مسوولان، همه داوطلبین انتخابات مجلس شورای اسلامی، یکسانند و ادارات حق ندارند از امکانات و ظرفیت دستگاه های دولتی له یا علیه کسی استفادهد نمایند.

وی همچنین با اشاره به ورود به هفته بسیج و یادآوری این جمله ارزشمند امام راحل(ره) که "بسیج شجره طیبه است"، افزود:  باید همه کمک کنیم که این شجره طیبه رشد کرده، وابستگی پیدا نکند و مصادره نشود و در عین حال خلوص و پاکیش مورد استفاده قرار گیرد.

                        

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 2 =