۲ مربی کانون پرورش فکری کردستان در همایش هویت ملی کودکان برتر شدند

سنندج - ایرنا - مدیرکل کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان کردستان گفت: ۲ تن از مربیان فرهنگی و اعضای انجمن قصه گویی کانون این استان مقام‌های برتر دومین همایش کشوری هویت ملی کودکان را کسب کردند.

سهیلا شیخی روز سه‌شنبه اظهار داشت: در این همایش ۲ نفر از مربیان کانون پرورش فکری کودکان و نوجوانان استان و یکی از مربیان دوره پیش دبستانی از اعضای انجمن قصه گویی کانون کردستان موفق به کسب رتبه شدند.

وی افزود: طاهره اصفهانی مربی فرهنگی مرکز شماره ۲ سنندج رتبه اول جشنواره را با اثر قصه نویسی «زیباترین نقاشی دنیا و پذیرش چاپ اثر زیباترین قصه دنیا»  به صورت پوستر در مجموعه مقالات علمی همایش و شایسته احمدی مربی مسئول مرکز فرهنگی هنری مریوان عنوان شایسته تقدیر و تندیس جشنواه را با اثر قصه خوانی رازپاپا دریافت کردند.

شیخی اضافه کرد: اثر قصه گویی آسیاب بچرخ صبری یوسفی عضو انجمن قصه گویی کردستان به صورت پوستر در مجموعه مقالات علمی همایش و کسب عنوان شایسته تقدیر و تندیس جشنواره از دیگر مقام های کسب شده این کانون در این جشنواره بود.

در این همایش ملی در مجموع یک هزار و ۴۱۸ اثر به  دبیرخانه جشنواره هویت ملی کودکان ایران اسلامی در بخش های  قصه نویسی، قصه خوانی، قصه گویی، بازی و یادگیری وفیلم کوتاه و مقاله علمی راه یافته بود که در مجموع تعداد حدود ۴۰۰ اثر پذیرش نهایی شد.

از میان ۴۰۰ اثر پذیرش شده حدود ۳۰ اثر در همه بخش ها به عنوان نفرات برگزیده انتخاب و موفق به دریافت لوح تقدیر وتندیس جشنواره شدند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 10 =