شوراهای اسلامی شهر و روستا سیستان و بلوچستان تحرکات اغتشاش‌گران را محکوم کردند

زاهدان- ایرنا- اعضای شوراهای اسلامی شهر و روستا سیستان و بلوچستان با صدور بیانیه‌ای تعرض، ناامنی و برهم زدن آرامش و امنیت عمومی توسط اغتشاش‌گران را محکوم کرده و آمادگی خود را برای مقابله با این اقلیت سرسپرده دشمنان اعلام کردند.

شوراهای اسلامی شهر و روستا سیستان و بلوچستان در این بیانیه که نسخه ای از آن روز سه‌شنبه به ایرنا ارسال شده، اعلام کردند: ایران اسلامی در تاریخ، روزهای تلخ و شیرین بسیاری را سپری کرده اما آنچه که کیان این سرزمین کلان را حفظ کرده، وحدت و همگرایی مستمری است که برای تمامی آزادیخواهان جهان الگویی اثربخش شده است.

این بیانیه می افزاید: استان سیستان و بلوچستان که وسیع‌ترین جامعه روستایی کشور را دارد، همواره صحنه‌ای ارزشمند از پایداری و ایثار و امید اجتماعی را به نمایش گذاشته و مردم این دیار کهن در سخت‌ترین روزها نیز دست از عشق ورزیدن به وطن برنداشتند.

این بیانیه می‌افزاید: رهنمودهای رهبر معظم انقلاب حضرت آیت‌الله خامنه‌ای چون چراغ روشنی، موجب هدایت مردم به مسیر درست است و خوشبختانه مردم شریف ایران از جمله سیستان و بلوچستان این مسیر ارزشمند را انتخاب کرده‌اند و راهشان از آشوبگران فریب‌خورده جداست و هیچگاه آرامش و امنیت کشور را فدای مطامع دشمنان قسم خورده ایران نمی‌کنند.

در ادامه این بیانیه آمده است: دستاورد ارزشمند نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران در این استان تقویت امید اجتماعی است که تجلی مهم آن را در شوراهای منسجم شهر و روستا می‌توان دید، چراکه در عین سختی‌هایی که در پی جبرهای اقتصادی تحمیلی دشمنان بر وطن عزیزمان ایران، الگوی اثربخشی برای تقویت اقتصاد مقاومتی در سطح کشور مبدل گشته است.

در پایان این بیانیه آمده است: ما منتخبان مردم در شوراهای اسلامی شهر و روستای استان سیستان و بلوچستان ضمن نصب‌العین قراردادن منویات مقام معظم رهبری (مدظله‌العالی) در خصوص مسائل پیش آمده پس از اجرای طرح مدیریت مصرف سوخت و توصیه به مردم در جهت صیانت از حقوق شهروندی و جلوگیری از تعرض، ناامنی و برهم زدن آرامش و امنیت ملت، آمادگی خود را در جهت مقابله با اقلیت اغتشاشگر و سرسپرده دشمنان ملت اعلام و در این راه از هرگونه همکاری و مجاهدت فروگذار نخواهیم کرد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 3 =