۶۲ برنامه هفته بسیج در دیواندره اجرا می‌شود

سنندج - ایرنا - فرمانده سپاه ناحیه دیواندره گفت: به مناسبت فرا رسیدن هفته بسیج (۳۰ آبان تا ۶ آذر) در مجموع ۶۲ برنامه در حوزه های مختلف این شهرستان اجرا می‌شود.

سرهنگ صمد محمدعلیزاده روز سه‌شنبه در نشست خبری اظهار داشت: برنامه‌های هفته بسیج امسال با شعار (بسیج چهل سال خدمت، جهاد و شهادت) از روز پنجشنبه ۳۰ آبان به صورت همزمان در سراسر کشور آغاز می‌شود.

فرمانده سپاه دیواندره به برنام‌های این هفته اشاره کرد و افزود: عطرافشانی و غبارروبی مزار شهدا، برگزاری ۶ یادواره شهدا در شهر و روستاها، ارائه  میز خدمت ادارات در مساجد، محفل انس با قران و برگزاری مجمع بسیجیان از جمله این برنامه‌ها است.

سرهنگ علیزاده اضافه کرد: همایش و تجمع بسیجیان با عنوان شکوه، اقتدار و مقاومت، افتتاح ۱۸ پروژه محرومیت زدایی از جمله ساخت و تعمیر مسجد، آبرسانی و دایر کردن نمایشگاه صنایع دستی از دیگر برنامه‌های هفته بسیج در این شهرستان است.

وی با بیان اینکه سپاه و بسیج گام چهل سال دوم انقلاب را با عزت و پشتیبانی از ولایت فقیه و همراهی مردم برداشته اند، یادآور شد: اعتراض های چند روز گذشته به بهانه افزایش قیمت بنزین از سوی کسانی بود که با استکبار همراهی کردند بنابراین مردم با بصیرت بالا صف خود را از آنها جدا کردند.

سرهنگ علیزاده تاکید کرد: مردم ولایت مدار و فهیم این شهرستان در چند روز اخیر با آرامش کامل و بدون برگزاری تجمع،  زندگی عادی و روز مره خود را دنبال کردند که این اقدام آنها قابل تقدیر است.

شهرستان دیواندره با جمعیت ۸۰ هزار نفری در ۹۵ کیلومتری شهر سنندج مرکز کردستان قرار دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
1 + 1 =