سائرون : رژیم صهیونیستی تنها برنده آشوب ها در عراق است

تهران- ایرنا- فراکسیون سائرون وابسته به جریان صدری ها در عراق، روز پنجشنبه در بیانیه ای ، برنده حوادث جاری در عراق و آشوب ها در این کشور را رژیم صهیونیستی دانست.

به گزارش ایرنا به نقل از رسانه های عراقی ،‌ بدر الزیادی از رهبران ائتلاف سائرون در پارلمان عراق ،‌امروز پنجشنبه تاکید کرد رژیم صهیونیستی تنها بهره برنده حوادث آشوب وهرج ومرج در کشور است.
 عضو کمیسیون امنیت و دفاع در پارلمان عراق در گفت وگو با المعلومه افزود: تنها ذی نفع  آشوب ها در داخل عراق رژیم صهیونیستی است واین همان چیزی است که روز گذشته ما در دیدار با نجاح الشمری وزیر دفاع در کمیسیون امنیت ودفاع مطرح کردیم.
وی افزود: کمیسیون امنیت مجلس همچنان با تداوم جریان دیدار با فرماندهان پلیس وعملیات در استان ها، نتایج تحقیقات را بدون هیچ گونه فشار و ترس برای سانه ها اعلام خواهد کرد.
سلسله تظاهرات و تجمعاتی که از اوایل اکتبر گذشته با مطالبات عمدتا معیشتی در شهرهای مرکزی و جنوبی عراق شروع شده ، طی دو ماه اخیر به خشونت کشیده شده است و رهبران عراق و نیز تحلیلگران این کشور اعتقاد دارند عوامل نفوذی و وابسته به دستگاه های اطلاعاتی بیگانه در به خشونت کشیده شدن این تظاهرات دخیل هستند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
6 + 8 =