راهپیمایی خودجوش شهرکرد اعلام انزجار از تخریب‌کنندگان بیت‌المال بود

شهرکرد- ایرنا- استاندارچهارمحال و بختیاری با قدردانی از حضور مردم در راهپیمایی اعلام انزجار از فتنه‌ گران گفت: تجمع و راهپیمایی خودجوش مردم مرکز این استان بیعت مجدد با مقام معظم رهبری و اعلام انزجار و خشم از تخریب‌کنندگان، غارت‌گران بیت‌المال و فتنه‌گران حوادث اخیر بود.

اقبال عباسی روز سه‌شنبه در جریان تجمع و راهپیمایی مردم در اعلام انزجار از اشرار حوادث اخیر کشور، در جمع خبرنگاران اظهار داشت: مصوبه کارشناسی شده سهمیه‌بندی بنزین، با موافقیت سران ۳ قوه مقننه، مجریه و قضاییه و تایید رهبر فرزانه انقلاب اسلامی، در راستای مدیریت و توزیع بهینه سوخت اجرایی شده است، که طبق قانون لازم الاجراست.

وی تصریح کرد: هر طرحی به طور معمول محاسن و ممکن است، برخی معایب را نیز داشته باشد، که ممکن است این مصوبات با برخی از گلایه‌ها نیز همراه باشد و در این میان عده‌ای افرادی فرصت‌طلب با منحرف کردن مطالبات به حق مردم،به تخریب اموال و بیت‌المال دست بزنند که مردم از آنها فاصله گرفتند تا قانوان با متخلفان برخورد کند.

استاندار چهارمحال و بختیاری تاکید کرد: رفتار اغتشاشگران و آشوبگران که به طور یقین از استکبار و کشورهای غربی خط می‌گیرند و این رفتار آنها برای مردم قابل تحمل نیست. 

عباسی افزود: تجمع روز سه‌شنبه مردم استان، مشتی محکم بر دهان فرصت‌طلبان و سلطنت‌طلبان داخلی و خارجی است که در تاریخ انقلاب اسلامی ماندگار خواهد ماند.

به گزارش ایرنا، مردم شهرکرد مرکز چهارمحال و بختیاری روز سه‌شنبه در یک اقدام خودجوش با تجمع در مصلای امام خمینی (ره) نسبت به اشرار حوادث اخیر کشور اعلام انزجار و با مقام معظم رهبری تجدید بیعت کردند.

طرح اصلاح قیمت بنزین بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته است تا درآمد حاصل از آن بنا به گفته علی ربیعی سخنگوی دولت به صورت یارانه به ۷۵ درصد اقشار جامعه از جمله کارگران، بازنشستگان، معلمان، نیروهای تامین اجتماعی، عشایر و افراد وابسته به صندوق‌ها و حقوق‌بگیران ثابت تعلق گیرد.
حجت الاسلام حسن روحانی رییس جمهوری دستور پرداخت یارانه‌های حاصل از اجرای این طرح را از شامگاه ۲۷ آبان صادر کرده است

اعتراض ها به اصلاح قیمت بنزین که براساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴ آبان به اجرا گذاشته شد، در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
9 + 4 =