اجرای مصوبات شورای اشتغال بروجرد در دستور کار قرار بگیرد

بروجرد - ایرنا - معاون استاندار لرستان و فرماندار بروجرد گفت: اجرای کامل مصوبات کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان باید در دستور کار دستگاه‎ها قرار بگیرد.

به گزارش ایرنا، عبدالرحیم رحیمی روز سه شنبه در جلسه کار گروه اشتغال و سرمایه گذاری بروجرد در فرمانداری این شهرستان افزود: برگزار کردن جلسات کار گروه اشتغال باید در ایجاد  شغل در شهرستان تاثیرگذار باشد در غیر اینصورت وقت تلف کردن است.

وی اظهار داشت: اگر مصوبه ای در جلسه کار گروه مطرح و تصویب شود رئیس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی به عنوان دبیر کارگروه اشتغال باید پیگیر اجرایی شدن آن باشد و  در جلسات بعدی گزارش عملکرد ارائه دهد.

فرماندار بروجرد بیان کرد: ایجاد اشتغال کار ساده ای نیست و  باید از نظر کارشناسان برای ایجاد شغل بهره برد و از نظرات خوب کارشناسی استقبال کرد، لذا کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری بروجرد از همه کسانی که طرح و ایده ای برای ایجاد اشتغال در شهرستان دارند دعوت به همکاری می شود.

رحیمی با اشاره به اینکه بسیاری از طرح اشتغال زا باید ترویج و تبلیغ شوند، اضافه کرد: کارفرمایان نیز می توانند با مراجعه به کارشناسان اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی با طرح های کارورزی و یارانه دستمزد آشنا شوند.

وی اظهار داشت: کارگروه اشتغال و سرمایه گذاری شهرستان با تشکیل یک کمیته نظارتی بر طرح های اشتغال روستایی نظارت کنند.

فرماندار بروجرد گفت: طرح اشتغال روستایی اگر با نظارت کامل اجرا شود می تواند باعث رونق اشتغال در روستاها شود.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 9 =