راهپیمایی مردمی میثاق با ولایت در استان مرکزی برگزار می‌شود

اراک - ایرنا - سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی گفت: راهپیمایی مردمی "میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور" در روزهای ۲۹ و ۳۰ آبان‌ماه جاری در نقاط مختلف این استان برگزار می‌شود.

حجت‌الاسلام «عباس دانشی» روز سه‌شنبه در گفت و گو با ایرنا، افزود: این راهپیمایی با درخواست عموم مردم انقلابی و مومن استان مرکزی در شهرستان‌های ۱۲‌گانه این استان برگزار می‌شود.

وی ادامه داد: راهپیمایی مردمی میثاق با ولایت، حمایت از اقتدار و امنیت کشور شهرستان اراک فردا ۲۹ آبان راس ساعت ۱۰ صبح از میدان شهدای این شهر آغاز می‌شودو مردم ولایتمدار این شهر پس از عبور از پل خیبر ، خیابان محسنی و میدان سرداران در مصلی بیت‌المقدس این شهر اجتماع می‌کنند.

سرپرست شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان مرکزی بیان کرد: حوادث و اتفاقات روزهای اخیر شهرهای مختلف کشور به دنبال افزایش قیمت و سهمیه بندی بنزین روحیه انقلابی و ولایتمداری مردم این استان را جریحه دار کرده و به همین دلیل آحاد مردم این استان درخواست برگزاری راهپیمایی کرده‌اند.

حجت‌الاسلام دانشی اظهار داشت: از عموم مردم انقلابی و ولایتمدار استان مرکزی به خصوص جوانان و نوجوانان این استان دعوت می‌شود با حضور گسترده و پرشور در این راهپیمایی یک‌بار دیگر عشق و ارادت خود را به آرمان‌های نظام اسلامی به منصه ظهور گذاشته و خشم و انزجار خود از استکبار جهانی و بدخواهان این نظام مقدس را فریاد بزنند.

استان مرکزی ۱۲ شهرستان و یک‌میلیون و ۴۴۰ هزار نفر جمعیت دارد.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 6 =