عقد قرارداد فروش نانومحصولات ایمنی ایرانی با شرکت‌هایی از چهار قاره

تهران- ایرنا- شرکت دانش بنیان تولیدکننده دستکش‌های ایمنی با فناوری نانو موفق به عقد قرارداد فروش نانومحصولات ایمنی با چند شرکت خارجی از چهار قاره شد.

به گزارش ستاد ویژه توسعه فناوری نانو، شرکت آژینه ابزار پارس تولیدکننده دستکش‌های ایمنی با نام تجاری بوفالو توانمندی‌های خود را در حوزه تجهیزات ایمنی در نمایشگاه A+A دوسلدورف آلمان به‌عنوان تنها نماینده ایران، به نمایش گذاشت و موفق به عقد قرارداد فروش محصولات خود به چند کشور اروپایی، آسیایی، آفریقایی و آمریکای جنوبی شد. این نمایشگاه یکی از بزرگ‌ترین نمایشگاه‌های ایمنی در جهان به شمار می‌آید که هر دو سال یک بار در کشور آلمان و در شهر دوسلدورف برگزار می‌شود طوری که تمامی شرکت‌های مطرح حوزه ایمنی یکی از هدف‌های اصلی خود را شرکت در این نمایشگاه قرار می‌دهند تا بتوانند تعامل نزدیکی با مشتریان خود داشته و از محصولات جدید خود رونمایی کنند.

فرهاد طاهری، مدیرعامل این شرکت درباره این نمایشگاه و عقد قرارداد گفت: استقبال از غرفه ما به‌خصوص محصول جدید این مجموعه که دستکش آب، اسید و روغن‌گریز نانویی است باعث دلگرمی مدیران این واحد تولیدی صنعتی شد که این موضوع نیز گام مثبت دیگری در مسیر توسعه کسب‌وکار این شرکت به حساب می‌آید و احساس مسئولیت بیشتری را برای این تیم به همراه دارد تا بتوانیم محصولات متنوع‌تر و مبتنی بر دانش روز دنیا را به بازار ارائه دهیم و پاسخگوی نیاز مشتریان خود در سراسر جهان باشیم.

وی بیان کرد: بازدیدکنندگان بسیاری از کشورهای مختلف نظیر آلمان، آفریقای‌جنوبی، برزیل، هند، اتریش، دانمارک، انگلستان، لهستان،ترکیه، استرالیا، هلند، آرژانتین، ایتالیا، آذربایجان، روسیه، سنگاپور، تونس، چین، پرو، نروژ، کانادا، ژاپن، سریلانکا، قبرس، آمریکا، مالزی و پاکستان از غرفه شرکت بوفالو دیدن کردند که از بین آن‌ها مذاکرات با کشورهای آلمان، انگلستان، ایتالیا، آفریقای جنوبی، لهستان، ترکیه، آرژانتین، آذریابجان و برزیل به نتیجه رسید و اخذ قرارداد با آن‌ها صورت پذیرفت.

وی درباره تاثیر این نمایشگاه در کسب‌وکار این شرکت افزود: عقد قرارداد با مشتریان خارجی و صادرات به کشورهای دیگر موجب توسعه بازار محصولات ما خواهد شد و همچنین باعث ورود ارز به کشور و اشتغال‌زایی و کارآفرینی می‌شود که مجموعه ما در زمینه استفاده از نیروهای جوان تحصیل‌کرده و کارآمد ایرانی در حوزه‌های مختلف استقبال کرده و این موضوع را در صدر فعالیت‌های خود قرار داده است.

طاهری، صادرات را یکی از اولویت‌های اصلی این شرکت دانست و افزود: در این مسیر مشارکت در نمایشگاه‌های بین‌المللی و ارائه محصولات به‌روز و مبتنی بر دانش می‌تواند به تحقق برنامه‌های صادراتی این شرکت کمک کند.

این قراردادها، هفته گذشته در نمایشگاه A+A دوسلدورف آلمان به مرحله نهایی رسیده است.

سرخط اخبار دانشگاه و آموزش

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
captcha