۵۴۰ میلیون تومان برای کمک به بیماران کلیوی همدان جمع‌آوری شد

همدان- ایرنا- مدیرکل ورزش و جوانان همدان گفت: جامعه ورزش این استان با برگزاری جشن گلریزان ۵۴۰ میلیون تومان برای کمک به بیماران کلیوی همدان جمع‌آوری کردند.

محسن جهانشیر روز سه‌شنبه در این باره به خبرنگار ایرنا اظهار داشت: جامعه ورزش همدان به نفع بیماران کلیوی عصر دوشنبه جشن گلریزان برگزار کردند که با استقبال باشکوه جامعه ورزش، پیشکسوتان، قهرمانان، روسای ورزشی و مسئولان اجرایی استان روبرو شد.

وی افزود: در این آیین که به میزبانی زورخانه علی میرزای همدانی برگزار شد، هیات ورزش های باستانی و زورخانه ای به اجرای حرکات ورزشی این رشته پرداختند.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان اضافه کرد: برگزاری جشن های گلریزان به نفع عواید خیرخواهانه یکی از برنامه های مهم دستگاه ورزش و جوانان استان همدان است.

جهانشیر یادآور شد: این استان در برگزاری جشن های خیرخواهانه نقش پررنگی داشته است و عواید گلریزان بیماران کلیوی نیز برای کمک به این قشر پرداخت می‌شود.

مدیرکل ورزش و جوانان همدان با تاکید بر اینکه هدف از برگزاری این مراسم فقط جمع آوری کمک های مردمی نیست، خاطرنشان کرد: برگزاری چنین مراسمی موجب تقویت روحیه پهلوانی به نیت دستگیری از نیازمندان و احیای فرهنگ پسندیده انفاق و احسان در نزد شهروندان است.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 2 =