۱۰۰ عنوان برنامه گرامیداشت هفته بسیج در چابهار پیش‌بینی شده است

چابهار- ایرنا- فرمانده سپاه چابهار در جنوب سیستان وبلوچستان گفت: ۱۰۰ عنوان برنامه فرهنگی، ورزشی، محرومیت‌زدایی و سیاسی گرامیداشت هفته بسیج در این شهرستان پیش‌بینی شده است.

سرهنگ پاسدار محمدعلی پوراحمدیان روز سه‌شنبه در گفت‌وگو با خبرنگار ایرنا اظهار داشت: برنامه‌های پیش‌بینی شده در ۲۶ بخش اجرا می‌شود و از اهداف اجرای این برنامه‌ها آشنایی بهتر قشرهای مختلف مردم به خدمات و فعالیت‌های بسیج در راستای محرومیت‌زدایی است.

وی برپایی میز خدمت و ویزیت رایگان، برگزاری جشنواره اسوه و ائمه جماعات مسجد، برگزاری رقابت‌های ورزشی، افتتاح پروژه‌های محرومیت‌زدایی، برگزاری رزمایش شکوه اقتدار، اقتصادی مقاومتی و جهادی، برگزاری یادواره شهدای دانشگاه دریانوردی، همایش پیاده‌روی، غبارروبی و عطرافشانی مزار شهدا را از جمله برنامه‌های گرامیداشت هفته بسیج در چابهار عنوان کرد.

فرمانده سپاه چابهار اظهار داشت: علاوه بر اجرای برنامه‌های مختلف بسیجیان و فرمانده‌هان رده‌های مختلف سپاه در نمازجمعه و بین مردم و روستائیان حضور پیدا می‌کنند.

وی برگزاری شب شعر و خاطره، اردوهای فرهنگی جهادی، محافل انس با قرآن کریم، دیدار با جانبازان و خانواده معظم شهدا، برپایی نمایشگاه دستاوردهای چهل ساله بسیج، فضاسازی فرهنگی و تبلیغی خاص این هفته، توزیع جهیزیه و اقلام حمایتی به محرومان، همایش سران طوائف، اجرای گشت‌های رضویون پایگاه‌های منتخب، تجلیل از بسیجیان، برگزاری آموزش چهره به چهره کشاورزان و آموزش فقه بازار از دیگر برنامه‌های پیش‌بینی شده هفته بسیج است.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
5 + 10 =