امنیت کامل در مرزهای غربی ایران برقرار است

کرمانشاه- ایرنا- فرمانده منطقه عملیاتی ارتش در غرب کشور اعلام کرد؛ نیروهای مسلح نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران بالطف خدا و تحت هدایت فرمانده معظم کل قوا، با اقتدار هرچه تمام‌تر امنیت کامل را در مرزها برقرار کرده‌اند.

امیر سرتیپ دوم «فرهاد آریانفر» روز سه شنبه در گفت وگو با خبرنگار ایرنا، امنیت مرزها را حاصل تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح دانست و افزود: همه نیروهای مسلح از جمله ارتش جمهوری اسلامی ایران به صورت کامل در نوار مرزی مستقر هستند و اشرافیت کامل دارند.

فرمانده منطقه عملیاتی ارتش در غرب کشور توضیح داد: باتوجه به حضور پرقدرت نیروهای مسلح در مرز اشراف اطلاعاتی کامل بر گروهک های تروریستی و دشمنان وجود دارد و لحظه به لحظه رصد می شوند.

آریانفر با تاکید بر اقتدار نیروهای نظامی و انتظامی ایران اظهار داشت: خوشبختانه نیروهای مسلح در مرزها و عقبه مرزها حضوری پررنگ دارند و در کنار هم به انجام ماموریت می پردازند.

وی یادآور شد: در ارتش نیز همچون سپاه و نیروی انتظامی، همکاری با دیگر نیروهای مسلح جز دستورات است و ستادکل نیروهای مسلح بر این همکاری نظارت دارد.

فرمانده منطقه عملیاتی ارتش در غرب کشور ادامه داد: ارتش جمهوری اسلامی ایران در مرزها و حوزه های داخلی با سپاه، نیروی انتظامی، مرزبانی و بسیج در تعامل صد درصد است و هرجا که نیاز باشد دست به عملیات های مشترک و پشتیبانی می زند.

آریانفر گفت: امروز به لطف تلاش شبانه روزی نیروهای مسلح در مرزهای جمهوری اسلامی ایران و عقبه مرزها امنیت کامل در ایران اسلامی برقرار است و دشمن جرات تهدید این سرزمین را به خود راه نمی دهد.

اخبار مرتبط