ربیعی: اینترنت استان‌ها به تدریج وصل می‌شود

تهران– ایرنا– سخنگوی دولت گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که سوء استفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت استان‌های مختلف به تدریج وصل می‌شود.

«علی ربیعی» امروز (سه‌شنبه) در حاشیه مراسم افتتاحیه دوره آموزشی بین‌المللی مدیریت پروژه‌های اشتغال روستایی درباره قطعی اینترنت در کشور، اظهارداشت: تلاش کردیم مسائل مربوط به مشاغل اینترنتی و بانک‌ها را حل کنیم.

وی افزود:  البته برخی از کارهای دانشجویی و مشاغل دیگر که به نوعی با اینترنت در ارتباط هستند هنوز مشکل دارند و حل نشده و این موضوع برای ما نیز قابل درک است اما همه می‌پذیریم که در این شرایط از این فضا سوء استفاده می‌شود.

سخنگوی دولت با اشاره به اینکه قطعی اینترنت تصمیم شورای عالی امنیت کشور است، گفت: چنانچه اطمینان حاصل شود که آرامش در استان‌ها برقرار است و سوء استفاده‌ای صورت نمی‌گیرد اینترنت وصل می‌شود.

ربیعی تصریح کرد: نگرانی مردم را درک می‌کنیم اما نگرانی بزرگ‌تر حفظ آرامش در کشور است.

وی درباره اقدامات دولت برای روستائیان گفت: در دولت‌های یازدهم و دوازدهم ما بیشتر بر زیرساخت‌های بخش روستایی همچون حمل و نقل، اینترنت، آب، برق و گاز توجه داشتیم. 
ربیعی با اشاره به بحران آب در کشور افزود: نیاز است که به اشتغال روستایی به خصوص کشاورزی توجه ویژه‌ای داشته باشیم. 
وی ادامه داد: با وجود همه فشارها یکی از سیاست‌های دولت تدبیر و امید خرید تضمینی اقلام کشاورزی بود و علاوه بر آن واردات محصولات کشاورزی را کنترل کردیم تا محصولات تولیدی در داخل به بازار عرضه شود و در عین حال به صادرات محصولات کشاورزی نیز کمک کردیم. 
سخنگوی دولت تصریح کرد: دولت با اعمال سیاست‌های بخش اشتغال روستایی تلاش دارد عدالت را برقرار و از مهاجرت روستائیان به شهرها جلوگیری کند، همچنین مهاجرت معکوس نیز دنبال می‌شود. 
وی بر اهمیت توسعه اشتغال روستایی تاکید کرد: بیکاری واقعیتی است که نمی‌توان آن را پنهان کرد و با توجه به مشکلات تحریمی که با آن روبه‌رو هستیم، باید به سمت اشتغال‌های فراگیر و ارزان‌قیمت برویم و بانک‌ها نیز نظام تامین مالی خرد را به طور جدی دنبال کنند.

اخبار مرتبط

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
4 + 11 =