۲۸ آبان ۱۳۹۸،‏ ۱۰:۵۸
کد خبرنگار: 2785
کد خبر: 83560880
۰ نفر

برچسب‌ها

بارش برف مدارس ابهر و خرمدره استان زنجان را تعطیل کرد

زنجان - ایرنا - بنابر اعلام روابط عمومی و اداره اطلاع رسانی اداره کل آموزش و پرورش زنجان با توجه به بارش برف و برودت هوا شیفت عصر مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان‌های ابهر و خرمدره نیز امروز سه شنبه تعطیل شد.

رهبر طوماری روز سه شنبه در گفت و گو با خبرنگار ایرنا گفت: بنا به تصمیم کمیته تعطیلی مدارس استان زنجان و به دلیل بارش برف و برودت هوا مدارس تمامی مقاطع تحصیلی شهرستان های یاد شده تعطیل اعلام شده است.

پیش از این نیز ، مدارس تمامی مقاطع تحصیلی نواحی یک و ۲ شهر زنجان، زنجانرود، سلطانیه، ایجرود و ماهنشان در شیفت صبح و عصر روز سه شنبه تعطیل اعلام شده بود.

مدارس تمامی مقاطع تحصیلی خرمدره و مقطع ابتدایی و متوسطه اول خدابنده نیز فقط شیفت صبح امروز تعطیل اعلام شده بود.

به گفته ، جانشین رئیس پلیس را فرماندهی انتظامی استان زنجان ، همراه داشتن زنجیر چرخ برای تردد در تمامی مسیرهای ارتباطی به ویژه جاده‌های برفگیر و کوهستانی این استان، الزامی است.

پیش از این نیز سرهنگ محمدعلی عظیمی اضافه کرده که مسیرهای ارتباطی این استان لغزنده است اما با تلاش راهداران و انجام نمک پاشی و تیغ زنی، تردد در آنها جریان دارد.

به گفته این مسئول مسیرهای زنجان - طارم و زنجان - تهم - چورزق، لغزنده و مه‌آلود است و رانندگان برای پیشگیری از حوادث احتمالی با احتیاط و دقت بیشتری رانندگی کنند.

هم اکنون حدود  ۲۰۰ هزار دانش آموز در ۲ هزار و ۵۵۰ مدرسه در سطح  استان مشغول به تحصیل هستند.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
3 + 4 =