اخلالگران در میان مردم جایگاهی ندارند

ایلام- ایرنا- فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه اخلالگران بدانند در میان مردم هیچ جایگاهی ندارند، گفت: امنیت و آرامش مردم، خط قرمز پلیس است.

به گزارش پایگاه خبری پلیس، سردار نورعلی یاری روز سه شنبه اظهار داشت: در روزهای گذشته با توجه به مصوبه سران سه قوه مبنی بر سهمیه بندی بنزین، تعدادی از اجیرشدگان ضدانقلاب و سلطنت طلب سعی در برهم زدن آرامش و امنیت مردم داشتند که با هوشیاری مردم و تلاش شبانه روزی پلیس نقشه شوم آنان ناکام ماند.

وی افزود: کسانیکه قصد اخلال ، بی نظمی و تعدی به حقوق مردم را دارند و یا قانون گریز هستند ، بدانند که بر اساس قانون با آنها برخورد خواهد شد.

فرمانده انتظامی استان ایلام با بیان اینکه اجازه نخواهیم داد روند آرامش و امنیت بسیار خوبی که امروز در کشور حاکم است دچار اخلال شود ، گفت: به مردم عزیز تاکید می کنم صف خود را از صف معدود افراد معلوم الحالی که به دنبال اخلال و بی نظمی در جامعه هستنند جدا کنند.

سردار یاری با بیان اینکه بررسی های ما حاکی از خط دهی سازمان های ضدانقلاب و منافقین در پس پرده این تحرکات است ، گفت:نهادهای امنیتی و انتظامی کشور این افراد را شناسایی و انشاءالله در موعد مقرر به سزای اعمال خود خواهند رساند.

وی نعمت امنیت را از بزرگترین نعمت ها برشمرد و گفت: با هدایت های داهیانه و تدابیر حکیمانه مقام معظم رهبری، جمهوری اسلامی ایران کشوری امن در منطقه پرتلاطم است .

فرمانده انتظامی استان ایلام با اشاره به اینکه نیروی انتظامی بازوی پر توان ولایت در تمام عرصه های جامعه است از عموم شهروندان خواست در صورت نیاز به خدمات پلیسی و یا مشاهده هرگونه تخلف و بی قانونی مراتب را در طول شبانه روز از طریق سامانه تلفنی ۱۱۰ گزارش کنند.

اعتراض‌ها به اصلاح قیمت بنزین که بر اساس مصوبه شورای عالی هماهنگی سران قوا از دقایق اولیه بامداد جمعه ۲۴  آبان به اجرا گذاشته شد در شهرهای مختلف اشکال متفاوت داشت که در برخی شهرها این اعتراض‌ها تنها در حد تجمع بود و در برخی شهرها با ایجاد ترافیک همراه شد.

 علی ربیعی سخنگوی دولت، محمود واعظی، رئیس‌دفتر رئیس جمهوری و محمدباقر نوبخت رئیس سازمان برنامه از شامگاه جمعه تاکنون در اظهارنظرهایی جداگانه تأکید کرده‌اند که موضوع تغییر بهای بنزین مصوبه شورای عالی اقتصادی سران قوا و تصمیم همه اجزای نظام است.

همچنین دولت با توجه به دغدغه‌هایی که درباره معیشت مردم وجود دارد موظف است تا تمام پولی که از این مسیر به دست می‌آید در قالب یارانه‌ای جداگانه به حدود ۶۰ میلیون‌ نفر از مردم ایران پرداخت کند و مهمترین مسأله دولت در این اصلاح قیمت، اصلاح نظام پرداخت یارانه به نفع همه مردم بوده است.

دولت تأکید کرده است که به سرعت ساز و کار پرداخت یارانه اصلاح قیمت بنزین اعلام می‌شود و ۶۰ میلیون ایرانی از آن بهره‌مند خواهند شد.

نظر شما

شما در حال پاسخ به نظر «» هستید.
2 + 15 =